فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی:

شهدای مدافع حرم در عهد و پیمان خود بسیار جدی بودند

سردار عمومهدی گفت: استان مرکزی دیار امام خمینی (ره)، سرزمین شهادت و مهد علما و مفاخر بزرگ است و تعابیر به کار برده شده از سوی مقام معظم رهبری در مورد استان مرکزی نشان از نقش مهم این استان در انقلاب اسلامی است.
کد خبر: ۶۷۰۴۶۸
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۹ - 30May 2024

شهدای مدافع حرم در عهد و پیمان خود بسیار جدی بودندبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از اراک، سردار سرتیپ دوم پاسدار «مرتضی عمومهدی» فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با حضور در منزل خانواده معظم شهید «محمد زهره‌وند» ضمن تجلیل و تکریم از این خانواده اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی به برکت خون مطهر شهدا و تحت تدابیر و هدایت های حکیمانه مقام معظم رهبری و سرمایه بزرگ و ارزشمند پشتیبانی ملت مومن و انقلابی پر قدرت تر از هر زمانی مسیر ایران قوی و تمدن سازی نوین اسلامی را طی می کند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی تاکید کرد: اینکه امروز ایران اسلامی علیرغم تحریم های ظالمانه و توطئه های دشمنان در مسیر پیشرفت است و از قدرت های پوشالی استکباری و استعماری واهمه ای ندارد به برکت قدرت ایمان، ولایتمداری، مقاومت و اراده انقلابی ملت است که باید تداوم پیدا کند و این در گرو زنده نگه داشتن یاد شهدا است.

سردار عمومهدی با اشاره به نقش مهم استان مرکزی در مقاطع مختلف انقلاب اسلامی بیان کرد: استان مرکزی دیار امام خمینی(ره)، سرزمین شهادت و مهد علما و مفاخر بزرگ است و تعابیر به کار برده شده از سوی مقام معظم رهبری در مورد استان مرکزی نشان از نقش مهم این استان در انقلاب اسلامی است.

وی افزود: ۶۲۰۰ شهید پر افتخار استان مرکزی نام این استان را در تاریخ ماندگار کرده و سعی داریم در مرحله دوم کنگره شهدای استان همچون گذشته که اقدامات بسیار خوبی انجام شده بخشی از دین خود را به شهدا ادا کنیم و آشنایی نوجوانان و جوانان با شهدا مهمترین رسالت است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی عنوان کرد: شهدای مدافع امنیت و حرم در عهد و وفای خود به ارزش های دینی و انقلابی بسیار جدی بودند و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نکردند و پذیرش ماموریت های سنگین، حس وفاداری به مردم و کشور، روحیه ولایتمداری، جهادی و شجاعت مهمترین ویژگی های شهدای مدافع حرم و امنیت است.

وی با بیان اینکه شهادت پاداش تلاش های مخلصانه شهدا است،گفت: خانواده معظم شهدا در این پاداش شریک هستند و به حق از ذخیره های ارزشمند و استوانه ها و پشتوانه مستحکم نظام اسلامی هستند که با بصیرت انقلابی بار سنگین ثبات قدم در راه خطیر و مقدس شهدای عزیز را حمل می کنند.

سردار عمومهدی در پایان خاطر نشان کرد: دیدار با خانواده معظم شهدا سبب ایجاد روحیه و دقت بیشتر در ادامه مسیر خدمتگزاری به مردم و انقلاب می شود.

گفتنی است شهید عزیز «محمد زهره‌وند» در سیزدهمین روز بهار سال 1365 به دنیا آمد، در سال 1386 به عنوان پاسدار رسمی در تیپ 71 روح‌الله (ره) مشغول به خدمت شد، پاسدار عاشق اهل‌بیت(ع)، هنگامی‌ که دست ناپاک تروریست به حرم مطهر عقیله بنی‌هاشم(س) نزدیک شد، ماندن را جایز ندانست و عازم دفاع از حرم اهل‌بیت(ع) شد، او در دهم آبان ماه 1394 بعد از درگیری با تروریست‌های داعش بر اثر موج انفجار به شهادت رسید.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها