رئیس کمیته امنیت انتخابات کشور:

پیش‌بینی مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری بالای ۷۰ درصد است

میراحمدی گفت: بر اساس آخرین نظرسنجی که توسط وزارت ارشاد برای ما ارسال شده بود، تا ۳ روز قبل مشارکت بالای ۷۰ درصد برآورد شده است.
کد خبر: ۶۷۰۵۰۴
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۹:۵۷ - 30May 2024

پیش‌بینی مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری بالای ۷۰ درصد استبه گزارش گروه سیاسی دفاع‌پرس، سید مجید میراحمدی رئیس کمیته امنیت انتخابات کشور عصر پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ در جریان بازدید از ستاد انتخابات کشور در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره آمادگی وزارت کشور برای برگزاری الکترونیکی انتخابات اظهار داشت: ما از نظر امنیتی مشکلی برای برگزاری الکترونیکی انتخابات نداریم و زیر ساخت آن هم وجود دارد، اما این موضوع به توافق میان وزارت کشور و شورای نگهبان بستگی دارد.

وی با تاکید بر اینکه از نظر وزارت کشور مشکلی برای برگزاری الکترونیکی انتخابات وجود ندارد، افزود: بنا بود برای انتخابات ۱۴۰۴ این کار به طور کامل برگزار شود ولی همانطور که آقای شاهچراغی رئیس ستاد انتخابات کشور توضیح داد، وزارت کشور آمادگی برگزاری الکترونیکی به میزانی که الان آمادگی زیر ساختی فراهم شده است را دارد.

رئیس کمیته امنیت انتخابات کشور درباره وضعیت امنیت برگزاری انتخابات پیش رو خاطرنشان کرد: تا کنون هیچ مشکل امنیتی نداشتیم و بر اساس نظرسنجی‌های روزانه‌ای که صورت می‌گیرد، برآورد ما این است که انتخابات ۸ تیر پرشور، رقابتی و سالم و در امنیت کامل خواهد بود.

میراحمدی درباره پیش‌بینی‌ها در خصوص میزان مشارکت در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری گفت: بر اساس آخرین نظرسنجی که توسط وزارت ارشاد برای ما ارسال شده بود، تا ۳ روز قبل مشارکت بالای ۷۰ درصد برآورد شده است.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار