فرمانده ارشد آجا:

شهید رئیسی به نیرو‌های مسلح عشق می‌ورزید

امیر «رضایی» گفت: شهید آیت‌الله رئیسی از صمیم قلب به نیرو‌های مسلح عشق می‌ورزید.
کد خبر: ۶۷۰۶۷۵
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۹ - 01June 2024
شهید رئیسی به نیرو‌های مسلح از صمیم قلب عشق می‌ورزیدبه گزارش دفاع‌پرس از فارس، امیر سرتیپ دوم ستاد «ابوالقاسم رضایی» فرمانده ارشد آجا در استان فارس و جمعی از امیران ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر در استان با حضور در دفتر «محمدهادی ایمانیه» استاندار فارس، شهادت رئیس محترم جمهور و همراهان ایشان را تبریک و تسلیت گفتند.
 
استاندار فارس در این دیدار معرفت همیشگی دلیر مردان ارتش جمهوری اسلامی ایران را اثبات شده عنوان کرد و گفت: خداوند به جان شما دلاور مردان برکت دهد و شما را برای ایران اسلامی نگه‌دارد.
 
ایمانیه با تاکید براینکه آیت الله رئیسی به نیرو‌های مسلح از صمیم قلب عشق می‌ورزید، خاطر نشان کرد: چیزی بالاتر از شهادت و رسیدن به فوز عظیم وجود ندارد لکن برای علاقمندان و نزدیکان این فراق سخت است.
 
وی در ادامه سخنان خود برگزاری انتخابات گفت: آنچه انتظار می‌رود شرکت در انتخاباتی پرشور و منسجم همانند گذشته است؛ مادامی که دشمنی‌های بدخواهان و مقاومت‌های ملی ما وجود دارد شرایط را برای کشور حساس می‌کند.
 
ایمانیه بیان کرد: حق مطلب این است که زحمات دولت از طریق رسانه‌ها و سایر ابزار‌های اطلاع رسانی همانگونه که هست به محضر مردم شریف ایران اسلامی تقدیم شود؛ در این زمینه همچون گذشته نیروی انسانی ارتش و تجهیزات سخت افزاری آن می‌تواند تسهیل کننده باشد.
 
وی به نقش همراه و هم افزایی ارتش با دولت در برهه‌های مختلف حتی مواقع بحرانی همچون سیل و زلزله و... اشاره کرد و از ارتش بعنوان یار همراه دولت نام برد و گفت: بنا داریم پروژه‌های بالای هشتاد درصد پیشرفت را سریع‌تر تکمیل و به مردم شریف ایران عزیز تقدیم کنیم؛ دلاورمردان ارتش جمهوری اسلامی ایران همچون همیشه در کنار دولت قرار داشته باشند.
 
انتهای پیام/
نظر شما
پربیننده ها