انهدام یک مرکز استراتژیک رژیم صهیونیستی توسط حزب‌الله

در حالی که رسانه‌های صهیونیست از حمله حزب‌الله به یک مرکز راهبردی «اسرائیل» و انهدام کامل آن خبر می‌دهند، سانسور نظامی این رژیم مانع از افشای هویت این مرکز شد.
کد خبر: ۶۷۰۷۱۷
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۱ - 01June 2024

انهدام یک مرکز استراتژیک رژیم صهیونیستی توسط حزب‌اللهبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از المیادین، بامداد دیشب مقاومت لبنان موشک‌هایی را به سمت مناطق اشغالی الجلیل غربی شلیک کردند. رژیم صهیونیستی نیز حمله پهپادی را در منطقه لبنانی شیحین انجام داد.

خبرنگار المیادین در جنوب لبنان همچنین گزارش داد که حزب‌الله مجموعه‌ای از موشک‌ها را به سمت منطقه اصبع الجلیل شلیک کرده است. رسانه‌های رژیم صهیونیستی نیز از بلند شدن صدای آژیر خطر در شهرک صهیونیست‌نشین کریات شمونه خبر دادند.

بر اساس اعلام رسانه‌های صهیونیست، حزب‌الله یک هدف استراتژیک نظامی و مرکز رصد و مراقبت نظامی را هدف قرار داده که سیستم سانسور نظامی رژیم صهیونیستی ارائه اطلاعات از آن در رسانه‌های اسرائیل را ممنوع کرده است.

بر اساس گزارش این رسانه‌ها، هدف مذکور به کلی از خدمت‌رسانی خارج شده، اما رسانه‌های اسرائیل از ارائه جزئیات بیشتر از این حمله منع شده‌اند. پیش بینی می‌شود حزب الله لبنان با صدور بیانیه‌ای ماهیت این هدف راهبردی که دیشب به آن حمله کرده است، را فاش کند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی همچنین ساعتی پیش اعلام کردند که آژیر‌های هشدار در مرز‌های شمالی سرزمین‌های اشغالی و در مجاورت لبنان به صدا درآمده است.

در طرف مقابل، در حمله رژیم صهیونیستی به منطقه عدلون واقع در جنوب لبنان یک زن شهروند لبنانی به شهادت رسیده و ۴ تن دیگر زخمی شده‌اند.

انتهای پیام/ ۱۳۴

نظر شما
پربیننده ها