استاندار سمنان:

زندگی هر کدام از شهدا درس و پند عبرت آموز برای آیندگان است

«هاشمی» گفت: زندگی هر کدام از شهدا درس و پند عبرت آموز برای آیندگان است، این محتویات باید برای نسل جدید که شناخت کمتری نسبت به شهدا دارند از تریبون‌های مختلف مطرح شود.
کد خبر: ۶۷۰۸۴۰
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۵۲ - 01June 2024

به گزارش دفاع‌پرس از سمنان، «سیدمحمدرضا هاشمی» استاندار سمنان در جلسه ستاد اجرایی دومین کنگره بزرگداشت ۳ هزار شهید استان به میزبانی سالن یادگار امام استانداری سمنان ضمن بیان اینکه زندگی هر کدام از شهدا درس و پند عبرت آموز برای آیندگان است، اظهار داشت: این محتویات باید برای نسل جدید که شناخت کمتری نسبت به شهدا دارند از تریبون‌های مختلف مطرح شود.

وی افزود: توجه به زندگی، راه و روش و تبیین ابعاد مختلف شخصیتی شهید دیپلماسی «حسین امیر عبدالهیان»، فرزند برومند استان در دومین کنگره بزرگداشت ۳ هزار شهید استان به صورت ویژه و خاص باید مَد نظر قرار داشته باشد.

استاندار سمنان ضمن بیان اینکه ظرفیت‌های استان برای شناخت ابعاد زندگی شهدا باید به کار گرفته شود، ابراز داشت: از رسانه‌ها نیز درخواست داریم نسبت به این مقوله اهتمام ویژه ای داشته باشند و شهدای خاص استان را معرفی کنند.

هاشمی ضمن بیان اینکه در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید قدم‌های سازنده‌تری برداشت، تصریح کرد: پشتیبانی‌های مورد نیاز و حمایت و مساعدت لازم در راستای برگزاری هرچه بهتر دومین کنگره بزرگداشت ۳ هزار شهید استان در دستور کار است.

وی افزود: ادارات، نهادها و سایر دستگاه‌های اجرایی استان باید از تمامی ظرفیت و امکانات تحت مدیریت خود برای برگزاری باشکوه‌تر کنگره بزرگداشت شهدای استان استفاده کنند.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها