جنوب لبنان هدف بمباران سنگین رژیم صهیونیستی قرار گرفت

شهر بنت جبیل در جنوب لبنان بامداد یکشنبه هدف بمباران سنگین رژیم صهیونیستی قرار گرفت.
کد خبر: ۶۷۰۸۷۹
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۰ - 02June 2024

جنوب لبنان هدف بمباران سنگین رژیم صهیونیستی قرار گرفتبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، منابع خبری در لبنان اعلام کردند که اشغالگران مناطقی از جنوب لبنان را بار دیگر شنبه شب و بامداد امروز یکشنبه هدف حمله یگان توپخانه و بمباران هوایی قرار دادند.

شبکه خبری المیادین بامداد یکشنبه اعلام کرد که صهیونیست‌ها حمله هوایی شدیدی را به مواضعی در بنت جبیل انجام دادند.

این حمله پس از آن رخ می‌دهد که رسانه‌های عبری از شلیک موشک به منطقه اشغالی «عرب عرامشه» در الجلیل غربی واقع در فلسطین اشغالی حمله کرد.

پس از حملات موشکی حزب‌الله لبنان به اهدافی نظامی در الجلیل غربی، اشغالگران نیز مواضعی در «بنت جبیل» را هدف حملات توپخانه و بمباران هوایی قرار دادند.

به گزارش المیادین، مناطق اطراف شهرک‌های «شمسطار»، «طاریا»، در نزدیک بعلبک در بقاع لبنان شنبه شب هدف حملات اشغالگران رژیم صهیونیستی قرار گرفت.

از سوی دیگر، جنبش حزب‌الله لبنان شنبه شب اعلام کرد که مقر فرماندهی گردان ۴۱۱ توپخانه رژیم صهیونیستی، در «جعتون» در شمال سرزمین‌های اشغالی را با موشک هدف قرار داده است.

پیشتر نیز، پدافند حزب‌الله روز شنبه اعلام کرد که یک پهپاد ارتش این رژیم را بر فراز جنوب لبنان سرنگون کرده است.

ارتش رژیم صهیونیستی نیز به سرنگونی این پهپاد با یک موشک زمین به هوا اذعان کرد. این پهپاد که از نوع «هرمس ۹۰۰» است، از پیشرفته‌ترین و بزرگترین پهپاد‌های ارتش رژیم صهیونیستی به ارزش ۱۰ میلیون دلار است. حزب‌الله از آغاز جنگ تاکنون چهار پهپاد ارتش رژیم صهیونیستی را سرنگون کرده است.

انتهای پیام/ ۱۳۴

نظر شما
پربیننده ها