دکتر جمیله علم‌الهدی:

تحمل درد فراق بسیار سخت است / با شهادت آیت‌الله رئیسی رفراندوم قلب‌ها برگزار شد

علم‌الهدی گفت: مردم ایران با حماسه‌ای که آفریدند، نشان دادند که حامی صداقت، صمیمیت، محبت، خدمت و عدالت هستند و به تکنیک‌های مزورانه رسانه‌ای توجهی ندارند.
کد خبر: ۶۷۰۹۲۲
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۴ - 02June 2024

شهید رئیسی مصداق عینی جمهوریت اسلامی بودبه گزارش دفاع‌پرس از خراسان رضوی، «جمیله علم‌الهدی» همسر شهید آیت‌الله رئیسی در مراسم روایت خدمات شهید «سید ابراهیم رئیسی» در حوزه علمی و دانشگاهی که شب گذشته در سالن دانشکده علوم پایه دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد، اظهار داشت: تقویت جمهوری اسلامی و تاکید بر اسلامی بودن جمهوریت، دستاورد بزرگی است که با شهادت آیت‌الله رئیسی و همراهان وی به نمایش گذاشته شد.

وی افزود: شهید آیت‌الله رئیسی در سه سال ریاست جمهوری نشان داد در جمهوریتی که اسلامی است، رابطه مردم و مسئولان باید چگونه باشد و اینکه اقتصاد چگونه باید مدیریت شود.

همسر رئیس جمهور شهید با بیان این مطلب که شهید جمهور نشان داد که اقامه عدل چه معنا و مفهومی دارد، گفت: شهید آیت‌الله رئیسی توانست از تمام ایده‌ها و تئوری‌های مارکسیستی فاصله بگیرد، مفهوم دقیق اقامه عدل و همراهی علم و فرهنگ را نشان بدهد و تحولات علمی را رقم بزند.

علم‌الهدی ادامه داد: خط فتنه و توطئه هرگز کور نمی‌شود، مخالفان جمهوری اسلامی چه در داخل و چه در خارج از کشور و همه کسانی که ندانسته به انحراف جمهوریت فکر می‌کنند، نگران‌کننده هستند؛ جامعه دانشگاهی نباید غفلت کند، بلکه همیشه باید گوش بزنگ باشد، چراکه آنچه این روز‌ها نگران‌کننده است، چیزی است که شایسته مردم ایران نیست.

عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی، خاطرنشان کرد: مردم ایران با این حرکت اخیر و حماسه‌ای که آفریدند، نشان دادند که حامی صداقت، صمیمیت، محبت، خدمت و عدالت هستند، به تکنیک‌های مزورانه رسانه‌ای توجهی ندارند و راز‌ها را کشف می‌کنند و خوب می‌دانند چه کسی خدمتگزار است و چه کسی راست می‌گوید.

وی بیان داشت: شهید حذف نمی‌شود، چرا که قرآن بر این امر تاکید کرده است. شهیدی مانند رئیسی همچنان نگران جامعه بوده و اتفاقا اکنون تاثیرگذاری او بیشتر و عمیق‌تر است، این یک قاعده است که تاثیرگذاری شهدای جمهوری اسلامی بسیار قوی است. درد فراق درد بسیار سختی است، ولی همین درد فراق هم اسباب تعالی و تزکیه است.

علم‌الهدی گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی در جلسه‌ای در منزل شهید آیت‌الله رئیسی پس از شهادت ایشان فرمودند «بر این فراق حق دارید گریه کنید، اما شکرگزار هم باشید چراکه با شهادت آیت‌الله رئیسی، نظام جمهوری اسلامی چند پله به جلو رفت و شهادت وی کمتر از حیات وی برای نظام نبود». من هم شکرگزارم، چراکه در واقع با شهادت آیت‌الله رئیسی یک رفراندومی با قلب‌ها انجام شد و در واقع خدا رفراندوم را انجام داد و این دستاورد بزرگی است و شهید جمهور، جمهوری اسلامی را به طور عملی تبیین کردند.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها