بیانیه ستاد کل نیرو‌های مسلح به مناسبت ۱۴و ۱۵ خرداد؛

آرمان‌های امام خمینی (ره) الهام‌بخش آزادگان جهان است

ستاد کل نیرو‌های مسلح به مناسبت ۱۴و ۱۵ خرداد در بیانیه‌ای تأکید کرد: ۳۵ سال پس از ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) همچنان مسیر، آرمان‌ها و یاد آن بزرگ مرد سفرکرده، الگو و الهام‌بخش برای آزادگان جهان است.
کد خبر: ۶۷۰۹۸۰
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۱ - 02June 2024

آرمان‌های امام خمینی (ره)، الگو و الهام‌بخش آزادگان جهان استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، ستاد کل نیرو‌های مسلح به مناسبت ۱۴و ۱۵ خرداد (سالروز رحلت امام خمینی (ره) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ۱۵ خرداد) بیانیه‌ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

سی و پنج سال پس از ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) همچنان مسیر، آرمان‌ها و یاد آن بزرگ مرد سفر کرده، الگو و الهام‌بخش برای آزادگان جهان است. 

امام بزرگوار با تکیه بر ایمان، اعتقاد و اراده مردم مسلمان ایران و با آگاهی‌بخشی توطئه‌های نظام سلطه جهانی به ویژه آمریکا و جنایات رژیم ستم‌شاهی و امیدبخشی در مردم نسبت به آینده با تشکیل حکومت اسلامی چنان فضایی ساخت که در آن، همه توده‌های مردمی خواهان پایان گرفتن ظلم و استبداد شدند. 

امروز به برکت خون شهدای انقلاب اسلامی همچون شهدای پانزدهم خرداد سال ۱۳۴۲ خورشیدی و بعد از آن، سربلندی، پیشرفت و عزت روزافزون ملت ایران با تکیه بر اصل مترقّی ولایت‌فقیه، برخاسته از تفکر اسلام ناب و خلاقانه آن امام امت و خلف صالحش حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) است که به واسطه آن، الگویی مناسب برای اداره جوامع بشری و تامین سعادت دنیوی و اخروی فرا روی سایر ملت‌ها نیز قرار داده است.

این مسیر روشن در حرکت به سوی قله نه فقط صفوف مقاومت مردمی در منطقه را منسجم‌تر کرده بلکه موج آن، کشور‌های استکباری را نیز در نوردیده و شاهد آن جوانانی است که در اروپا و آمریکا شیفته مکتب و آرمان‌های خمینی کبیر (ره) و جانشین خلفش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) شده‌اند.

هسته‌های مقاومتی که امام عزیزمان پی‌ریزی کرد؛ با درایت رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) به درختی تنومند و سربلند تبدیل شده و در دل نظام سلطه میوه داده است. اینک ندای مقاومت ضد استکباری از دورترین سرزمین‌ها به‌گوش می‌رسد، این اقتدار باعث تغییر در هندسه محاسباتی قدرت‌های جهانی شده و تعبیری روشن از پیش‌بینی تاریخی و الهی امام خمینی (ره) است که روزی اسلام، سنگر‌های کلیدی جهان را فتح خواهد کرد.

ستادکل نیرو‌های مسلح با پاسداشت یاد، نام و آرمان حضرت امام خمینی (ره)، ضمن اعلام آمادگی برای دفاع قاطعانه از آرمان‌های انقلاب و امامین انقلاب اسلامی در هر زمان و مکان، چهاردهم و پانزدهم خردادماه را روز بزرگ بیعت مجدد امت با امام راحل و ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) دانسته و از اقشار و آحاد مختلف مردم ایران برای حضور پرشور و با شکوه در آیین‌های گرامیداشت سالروز ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی دعوت می‌نماید و بر اطاعت بی قید و شرط از ولایت فقیه تأکید می‌کند.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
پربیننده ها