فرمانده قرارگاه منطقه‌ای و ارشد آجا درجنوب غرب کشور:

طلوع انقلاب امام(ره)، غروب تفکر استکبار جهانی را رقم زد

 امیر بیدادی گفت: چهاردهم خرداد، سالگرد عروج ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی و ارتحال ابرمرد بت‌شکنی است که با دم مسیحایی خود و با پشتوانه ملتی شریف، بصیر و شهادت طلب رستاخیزی به پا کرد که سرانجام آن سقوط رژیم منحوس پهلوی و یأس و غروب استکبار جهانی با محوریت آمریکای جهانخوار و صهیونیسم است.
کد خبر: ۶۷۰۹۹۰
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۳ - 02June 2024

طلوع انقلاب امام(ره)، غروب تفکر استکبار جهانی را رقم زدبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از خوزستان، امیر سرتیپ ستاد «حمزه بیدادی» فرمانده قرارگاه منطقه‌ای و ارشد آجا درجنوب غرب کشور امروز با صدور پیامی، سی و پنجمین سالگرد ارتحال ملکوتی معمار و معیار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و قیام 15 خرداد را گرامی داشت.

در متن این پیام آمده است؛

 چهاردهم خرداد، سالگرد عروج ملکوتی معمار کبیر انقلاب اسلامی و ارتحال ابرمرد بت‌شکنی است که با دم مسیحایی خود و با پشتوانه ملتی شریف، بصیر و شهادت طلب رستاخیزی به پا کرد که سرانجام آن سقوط رژیم منحوس پهلوی و یأس و غروب استکبار جهانی با محوریت آمریکای جهانخوار و صهیونیسم است.

 پانزدهم خردادماه ۱۳۴۲ نیز یادآور خروش ملت شریف، بی باک و همیشه در صحنه‌ای است که ولایتمداری خود را در عمل نشان دادند و در راستای تحقق آرمانهایشان که همانا مبارزه با طاغوت، ظلم، بی عدالتی و سرسپردگی به قدرت‌های پوشالی جهان بود از بذل جان دریغ نکردند.

بی شک سیره و گفتمان آن حضرت همواره باید به عنوان سند و چشم‌انداز راهبردی مبارزه با نظام سلطه، چراغ راه ملت و مسئولان نظام جمهوری اسلامی و سایر ملت‌های مسلمان قرار گیرد.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها