رییس سازمان بسیج اساتید استان کرمان:

آیت‌الله رئیسی مردی که ارزش‌های انقلابی را در حوزه مدیریت، دوباره احیاء کرد

«محمدی نژاد» گفت: شهید رئیسی خادم جمهور بود و شهید جمهور شد؛ مردی که ارزش‌های انقلابی را در حوزه مدیریت، دوباره احیاء کرد و تراز خدمت در جایگاه ریاست‌جمهوری را بالا برد. 
کد خبر: ۶۷۱۰۰۸
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۴۹ - 02June 2024

آیت‌الله رئیسی مردی که ارزش‌های انقلابی را در حوزه مدیریت، دوباره احیاء کرد

به گزارش دفاع‌پرس از کرمان،️«قاسم محمدی‌نژاد» رئیس بسیج اساتید استان کرمان در مراسم بزرگداشت رئیس‌جمهور شهید و شهدای خدمت با عنوان «پرواز ستاره‌ها» که با حضور اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان کرمان در تالار وحدت دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار شد، اظهار داشت: آیت‌الله رئیسی شخصی بود که مکتب جدیدی را در مدیریت و خدمت بنا گذاشت.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید باهنر کرمان افزود: شهید رئیسی خادم جمهور بود و شهید جمهور شد؛ مردی که ارزش‌های انقلابی را در حوزه مدیریت، دوباره احیاء کرد و تراز خدمت در جایگاه ریاست‌جمهوری را بالا برد. 

وی تاکید کرد: رئیس‌جمهور فقید نشان داد که مدیریت برآمده از مکتب انقلاب اسلامی با اخلاص و توکل به خداوند، چه تأثیر شگفتی می‌تواند داشته باشد.

رئیس سازمان بسیج اساتید استان کرمان با شاره به بیانات مقام معظم رهبری در بحث انتخابات و یادآوری حضور اول وقت ایشان پای صندوق رأی، مشارکت در انتخابات را هم تکلیف شرعی و هم وظیفه اجتماعی ذکر نمود.

محمدی‌نژاد افزود: اکنون برهه حساسی است و مشارکت حداکثری در انتخابات آینده، به‌نوعی ادای دین نسبت به رئیس‌جمهور شهیدمان است؛ بنابراین لازم است بااقتدار در انتخابات پیش رو شرکت نموده و با رأی قاطع به فردی اصلح که بتواند راه شهدای خدمت را ادامه دهد از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حمایت نمائیم.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها