پویش «امام وعده‌های صادق» در قم برگزار می‌شود

همزمان با سی و پنجمین سالروز ارتحال امام خمینی (ره)، پویش بزرگ «امام وعده‌های صادق» ویژه گروه سنی نوجوان، جوان و بزرگسال در قم برگزار می‌شود.
کد خبر: ۶۷۱۱۷۱
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۵۹ - 03June 2024

پویش «امام وعده‌های صادق» در قم برگزار می‌شودبه گزارش دفاع‌پرس از قم، همزمان با سی و پنجمین سالروز ارتحال امام خمینی (ره)، با همکاری اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان قم، معاونت فرهنگی و هنری سپاه امام علی بن ابی طالب (ع) و معاونت فرهنگی، اجتماعی و زیارت استانداری قم، پویش بزرگ «امام وعده‌های صادق» ویژه گروه سنی نوجوان، جوان و بزرگسال برگزار می‌شود.

این مسابقه در دو بخش مسابقه کتابخوانی چهارگزینه‌ای از کتاب اصول هفت گانه امام خمینی (ره) در بیان نورانی امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) و پویش ارسال فیلم کوتاه ۱۰۰ ثانیه‌ای با موضوع شور و شعور حضور مردم به ویژه نسل جوان در سی و پنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

علاقه مندان می‌توانند جهت دریافت منبع الکترونیک و شرکت در مسابقه کتابخوانی به سامانه کتابخون به نشانی www.ketabkhooon.ir مراجعه کنند و فیلم‌های کوتاه خود را به گروه‌های مرجع فتح قله‌ها که در کانال روشنا قم به نشانی roshanaqom@ معرفی شده است، ارسال کنند.

آخرین مهلت شرکت در این مسابقه تا ۳۱ خرداد ماه بوده و مراسم اختتامیه ۷ تیرماه همزمان با ولادت امام موسی کاظم (ع) با اهدای جوایز ارزنده به ۳۵ نفر برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها