فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش:

نیروی پدافند هوایی در بالاترین سطح آمادگی قرار دارد

امیر سرتیپ صباحی‌فرد با اشاره به رونمایی از محصولات جدید نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: این نیرو برای مقابله با هر نوع خطر و تهاجمی، در بالاترین سطح آمادگی قرار دارد.
کد خبر: ۶۷۱۵۴۹
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۲۸ - 06June 2024

بازدید امیر سرتیپ صباحی‌فرد از گروه پدافند هوایی چابهاربه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ «علیرضا صباحی‌فرد» فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با حضور در گروه پدافند هوایی شهید بردبار چابهار، از سایت رادار مکران، سایت شهید «علیرضا باقری فاشا» و سایت موشکی مرصاد بازدید و توان رزمی و آمادگی دفاعی این گروه پدافندی را مورد ارزیابی قرار داد.

امیر صباحی‌فرد با بیان اینکه امروز مناطق پدافندی در کشور با اتکا به توانایی داخلی و تجهیزات بومی به انجام مأموریت می‌پردازند، افزود: همه نقاط پدافند هوایی در سطح کشور مهم و حیاتی هستند؛ چرا که پدافند در جنگ و صلح خط مقدم دفاع از کشور است و باید در هر موقعیت و شرایطی آماده دفاع باشد.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش تکیه بر توان داخلی و نگاه به آینده را مهم‌ترین راهبرد نیروی پدافند هوایی خواند و افزود: امروز شاهد پیشرفت و حرکت رو به جلوی نیروی پدافند هوایی هستیم و این نیرو توانسته است دستاورد‌های مهم و ارزشمندی را به دست بیاورد و به روند رو به پیشرفت خود، تداوم ببخشد.

وی خاطرنشان کرد: رونمایی از محصولات جدیدی نظیر انواع پهپادها، سامانه‌های راداری، موشکی و... نشان‌دهنده این است که نیروی پدافند هوایی، متوجه آخرین تغییرات و به‌روزترین دگرگونی‌ها در حوزه نبرد‌های آینده بوده و خود را برای مقابله با هر نوع خطر و تهاجمی، در بالاترین سطح آمادگی قرار داده است.

امیر سرتیپ صباحی‌فرد همچنین با بیان اینکه در انتخابات پیش رو باید حضوری جهادی و قدرتمند داشته باشیم، گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات پشتوانه عظمت و پیشرفت روزافزون نظام اسلامی در تمامی عرصه‌هاست.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در ادامه با خانواده‌های سیل‌زده کنارک دیدار و گفت‌وگو کرد.

انتهای پیام/ 200

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار