وزیر صمت در لرستان:

احیای واحد‌های نیمه فعال از دغدغه‌های رییس جمهور شهید بود

عباس علی آبادی گفت: احیای واحد‌های راکد، نیمه فعال و تعطیل در کشور از اولویت‌ها و دغدغه‌های دولت سیزدهم و رییس جمهور شهید بود.
کد خبر: ۶۷۱۵۶۵
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۵ - 06June 2024

احیای واحد‌های نیمه فعال از دغدغه‌های رییس جمهور شهید بودبه گزارش دفاع‌پرس از لرستان، «عباس علی آبادی» وزیر صنعت، معدن و تجارت امروز (پنجشنبه) در سفر به شهرستان بروجرد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در تمام جلسات رییس جمهور شهید بررسی وضعیت واحد‌های راکد و نیمه فعال را رصد می‌کردند.

وی افزود: احیای واحد‌های راکد و به ظرفیت کامل رساندن واحد‌های نیمه فعال از جمله اقدامات مهم رییس‌جمهور شهید بود و ایشان بر تکمیل واحد‌های نیمه تمام تاکید داشتند و امروز نیز اولویت ما گرفتن جشن احیای واحد‌های راکد و تکمیل واحد‌های نیمه‌تمام در تمام کشور است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت بیان کرد: در استان لرستان مشکل برق وجود داشت که با توجه به راه اندازی نیروگاه یک هزار مگاواتی جدید ظرفیت خوب و مطلوبی برای ایجاد و تکمیل واحد‌های صنعتی و تولیدی بسیاری به وجود آمده است.

علی آبادی اضافه کرد: هدف از سفر‌های استانی رییس جمهور شهید و سایر اعضای هیات دولت رسیدگی به وضعیت اقتصاد، اشتغال و وضعیت واحد‌های تولیدی راکد و نیمه فعال در استان‌ها است.

ابوطالب شفقت استاندار لرستان، مسلم مرادی فرماندار بروجرد، نمایندگان مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسوولان شهرستانی و استانی علی آبادی وزیرصمت را در این بازدید‌ها همراهی کردند.

بازدید از کارخانجات نساجی بروجرد، بازدید ازکارخانه خودرو سازی فرداموتورز و افتتاح خط جوش و کلنگ زنی طرح توسعه این واحد، بازدید از داروسازی اکسیر، افتتاح شرکت پلاستیک کاران زاگرس، بازدید ازشرکت فولادپاسارگاد ونشست بافعالان اقتصادی شهرستان از برنامه‌های سفر یک روزه وزیرصمت به شهرستان بروجرد است.
انتهای خبر/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار