تعویض سنگ مزار شهید رجبی در امامزاده شاه میر حمزه(ع) 

با اعلام خبر شناسایی شهید والامقام «بهرام رجبی» و انتظار 40 ساله مادر این شهید والامقام سنگ مزار این شهید والامقام در امامزاده شاه میر حمزه(ع) اصفهان توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان تعویض شد. 
کد خبر: ۶۷۱۵۷۷
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۲۹ - 06June 2024

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از زنجان، پیکر شهید والامقام بهرام رجبی در مهرماه سال ۱۴۰۲ در امامزاده شاه میرحمزه اصفهان دفن شد که با انجام DNA و نمونه خون‌های دریافت شده از خانواده شهدا پیکر این شهید شناسایی شده بود و خبر شناسایی و تدفین پیکر این شهید بزرگوار به خانواده وی به ویژه مادر وی اعلام شد که مادر بزرگوار این شهید موافقت کردند که پیکر ایشان در همان شهر اصفهان باقی بماند و به همین منظور سنگ مزار ایشان با حضور مسئولان زنجان تعویض شد. 

شهید والامقام بهرام رجبی معروف به «یدالله» فرزند «ذبیح‌الله» و رقیه چهارم شهریور سال ۱۳۴۴ چشم به جهان گشود، وی در سال ۱۳۵۸ به عضویت بسیج درآمد سال ۱۳۶۰ عضو رسمی سپاه پاسداران شد . 

 در چندین مرحله در جبهه حضور داشت و در تاریخ ۲۳ اسفند ۱۳۶۳ در عملیات بدر به درجه رفیع شهادت نائل شد، هرچند وی در شرق دجله در عملیات بدر به شهادت رسید که تاکنون جاویدالاثر بود و به عنوان شهید گمنام در امامزاده شاه میر حمزه(ع) اصفهان دفن شده بود. 

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها