معاون محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران:

فردی که به دنبال خدمت‌رسانی باشد شهیدرئیسی و حاج قاسم می‌شود

سردار «حزنی» گفت: ایستادگی در برابر زورگویان و حمایت از محرومان دو اصل است و هر فردی که به دنبال خدمت‌رسانی به محرومان باشد، شهید رئیسی و حاج قاسم می‌شود.
کد خبر: ۶۷۱۸۰۱
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۳ - 08June 2024

فردی که به دنبال خدمت‌رسانی باشد شهیدرئیسی و حاج قاسم می‌شود

به گزارش دفاع‌پرس از کرمان،️ سردار «سیدضیاء‌الدین حزنی» معاون هماهنگ کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت‌زدایی سپاه صبح امروز در رزمایش مواسات و همدلی توزیع 500 دستگاه کولر گازی در مناطق محروم جنوب استان کرمان به نیابت از شهدای خدمت با بیان اینکه بعد از شهادت حاج قاسم و آیت‌الله رئیسی همه متوجه شدیم که خدمت به مردم رضایت خدا را به دنبال دارد، اظهار داشت: ایستادگی در برابر زورگویان و حمایت از محرومان دو اصل مهم برای ما است.

وی با بیان اینکه کسانی که پشت میزهای ریاست هستند، حواسش باشد که خدمت به مردم از کارهای مورد رضایت خداوند است و همین میزها محل امتحان ماست، گفت: هر فردی در هر مسئولیتی که به دنبال کسب رضایت قشر ضعیف و مستضعف باشد، مانند شهید آیت‌الله رئیسی، شهدای خدمت و شهید حاج قاسم سلیمانی می‌شود.

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه مرکزی جهاد سازندگی و محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران با اشاره به توزیع 7 هزار و 395 جهیزیه، افزود: از این تعداد 5 هزار و 100 سری به همت کمیته امداد انجام شده است.

وی با اشاره به توزیع کولرهای گازی برای مردم جنوب استان کرمان نیز توسط سپاه پاسداران با کمک کمیته امداد خمینی (ره) تهیه شده است، ادامه داد: 4 هزار نفر در لیست دریافت کولر گازی در جنوب استان کرمان داریم و باید تعمیر رایگان کولرهای کهنه و تحویل آن به مالکان انجام شود.

حزنی با بیان اینکه امروز توزیع 500 دستگاه کولر گازی بین نیازمندان جنوب استان کرمان انجام شده است، گفت: تمام نیازهای کولرگازی در جنوب استان کرمان را برطرف می‌کنیم.

وی با تاکید بر اینکه رسیدگی به امور زنان بی‌سرپرست و بدسرپرست مورد سفارش مقام معظم رهبری است، افزود: هزار و 500 زن بدسرپرست و بی‌سرپرست در جنوب استان کرمان داریم که باید برای ایجاد اشتغال آنها تلاش کنیم و نباید انتظار داشته باشیم فردی از خارج کشور برای رفع مشکل بیکاری ما بیاید.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها