مدیرعامل سازمان‌ منطقه آزاد قشم:

ایثارگران و جانبازان نماد اقتدار ایران هستند

«پیغامی» از ایثارگران و جانبازان دوران دفاع مقدس به عنوان نماد اقتدار ایران اسلامی نام برد.
کد خبر: ۶۷۱۸۸۲
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۲۴ - 09June 2024

ایثارگران و جانبازان نماد اقتدار ایران هستند

به گزارش دفاع‌پرس از هرمزگان، «عادل پیغامی» مدیرعامل سازمان‌ منطقه آزاد قشم در دیدار با اعضای انجمن ایثارگران و جانبازان شهرستان قشم، اظهار داشت: مردم کشورمان تا ابد قدردان بزرگمردانی هستند که در دوران هشت سال دفاع مقدس، با تمام وجود از خاک‌ پاک ایران اسلامی با اهدای خون پاک و جان نازنین‌ خود، دفاع کردند.

وی با تاکید بر حمایت سازمان منطقه آزاد قشم از اهداف این انجمن، گفت: امیدوارم این انجمن اقدامات شایسته‌ای را برای ارتقای حوزه‌های مختلف فرهنگی، معنوی، اجتماعی، ورزشی و معیشتی فرزندان برومند انقلاب بردارد و مجموعه سازمان منطقه آزاد قشم هم در ارائه خدمات همراه این تشکل، خواهد بود.

 رئیس هیات مدیره انجمن ایثارگران و جانبازان شهرستان قشم هم در دیدار با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، گفت: این انجمن با هدف افزایش تعاملات فرهنگی، اجتماعی، انسجام و همدلی بین اعضا تشکیل شده است.

حسن مریدی زاده ادامه داد: اعصای انجمن برای مدت سه سال انتخاب شده‌اند و امیدواریم در این بازه زمانی منشا خدمات شایسته برای عزیزان ایثارگر و جانبازان عزیز شهرستان قشم باشیم.

اعضای هیات مدیره انجمن ایثارگران و جانبازان شهرستان قشم عبارتند از حسن مریدی زاده رئیس هیات مدیره، محمود طالبی منصور نایب رییس، و جاوید ایزدپناه، ابراهیم ذاکری، مجید حسنی، مقداد عظیمی و مریم نوری بالانجی اعضای هیات مدیره و علیرضا جهانگیری هم دبیر این تشکل هستند.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها