فرمانده نیروی پدافندهوایی ارتش؛

پدافند هوایی جلوه قدرتمندی از ایران اسلامی

امیرسرتیپ «علیرضا صباح فرد» گفت: پدافند هوایی در لجمن دفاعی کشور قرار داشته و با دارا بودن انواع سامانه‌های پدافندی قابلیت واکنش به موقع و لحظه‌ای در برابر هرگونه تهدیدات احتمالی را دارد.
کد خبر: ۶۷۲۰۰۷
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۷ - 09June 2024

پدافند هوایی جلوه قدرتمندی از ایران اسلامی

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از آذربایجان شرقی، فرمانده نیروی پدافندهوایی ارتش امیرسرتیپ «علیرضا صباح فرد» با حضور در منطقه پدافند هوایی شمال غرب ضمن بازدید از قسمت‌های مختلف گروه پدافندهوایی شهید سیدنجیب، سایت‌ها و مواضع راداری و موشکی ارومیه، میزان آمادگی رزمی و توان عملیاتی این یگان ها را موردارزیابی قرارداد.
امیر سرتیپ صباحی فرد در حاشیه این بازدید اظهار کرد: نیروی پدافند هوایی ارتش در حوزه‌های تخصصی بویژه تولید و ساخت انواع پهپاد‌ها و رادارها دستاوردهای فزاینده و جهشی داشته است.
وی افزود: پدافند هوایی در لجمن دفاعی کشور قرار داشته و با دارا بودن انواع سامانه های پدافندی قابلیت واکنش به موقع و لحظه ای در برابر هرگونه تهدیدات احتمالی را دارد .
امیر سرتیپ صباحی فرد با بیان اینکه برای برقراری امنیت به نیروی انسانی آموزش‌دیده نیاز داریم، افزود: اقتدار و بالندگی هر سازمانی به نحوه آموزش آن سازمان وابسته است؛ بنابراین همه فرماندهان باید در کنار انجام وظایف محوله نگاهشان به آموزش به‌عنوان اولویت اول باشد؛ چرا که این موضوع، موجب موفقیت ما در عرصه اجرای مأموریت است.
وی با اشاره به اینکه پدافند هوایی از نیروهای موفق و گمنام در سطح نیروهای مسلح است، افزود: پدافند هوایی جلوه قدرتمندی از ایران اسلامی است که توانسته است در سایه خودباوری و اعتماد به نفس به پیشرفت هایی دست پیدا کند که امروز ایران و ایرانی به آن افتخار می کنند.
فرمانده نیروی پدافند هوایی در ادامه نقش خانواده در ارتش و حفظ و ارتقای توان رزمی نیروها را بسیار مهم و محوری دانست و افزود: موفقیت‌های نیروهای مسلح در عرصه‌های مختلف، مرهون خانواده‌های این عزیزان است که با همراهی و همدلی همیشگی خود، همچون گذشته، موجب درخشش روزافزون ارتش در عرصه‌های مختلف می‌شوند.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها