مشاور قرارگاه مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه ستادکل نیروهای مسلح:

شعار «هر سرباز یک مهارت فنی و عمومی» محقق خواهد شد

سردار کمالی گفت: با کمک سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور شعار «هر سرباز یک مهارت فنی و عمومی» محقق می‌شود.
کد خبر: ۶۷۲۰۵۲
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۵۲ - 09June 2024

شعار «هر سرباز یک مهارت فنی و عمومی» محقق خواهد شدبه گزارش خبرنگار اجتماعی دفاع‌پرس، سردار «موسی کمالی» مشاور قرارگاه مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه ستادکل نیروهای مسلح امروز (یکشنبه) در دیدار با سیدعلی علوی مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کردستان و بازدید از کارگاه‌های آموزشی لشکر ۲۸ پیاده استان کردستان با اشاره به راه‌اندازی نهضت مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح از سال ۹۷ در سطح کشور اظهار داشت: این اقدام با همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور به خوبی در حال انجام است.

سردار کمالی افزود: سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور با بهره‌گیری از امکانات خود در راستای مهارت‌آموزی و توانمندسازی سربازان تلاش کرده و امیدواریم با همکاری یکدیگر بتوانیم شعار هر سرباز یک مهارت فنی و عمومی را تحقق ببخشیم.

مشاور عالی قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه سازمان فنی و حرفه‌ای برای تحقق این شعار مربیان، اساتید و امکانات خود را پای کار آورده است، تصریح کرد: با همکاری و همیاری نیروهای مسلح با همه دستگاه‌های اجرایی به ویژه فنی‌وحرفه‌ای این نهضت را پیش خواهیم برد تا هیچ سربازی بدون مهارت از نیروهای مسلح خارج نمی‌شود.

وی گفت: امیدواریم به زودی این را اعلام کنیم که هیچ سربازی بدون مهارت کارت سربازی پایان خدمت یا معافیت دریافت نخواهد کرد.

سردار کمالی با اشاره به بازید خود از کارگاه‌های مهارت‌آموزی در استان کردستان، همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای با نیروهای مسلح را بسیار خوب و رضایت‌بخش عنوان کرد و یادآور شد: امیدواریم با تقویت همکاری روزافزون این کار مقدس و هدف‌دار تحقق یابد.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار