وحشت ۲۰۰ هزار صهیونیست از پرواز پهپاد حزب‌الله لبنان

رسانه‌های رژیم صهیونیستی اذعان کردند که حزب‌الله لبنان فقط با شلیک یک پهپاد موفق شد ۲۰۰ هزار شهرک‌نشین صهیونیست را در «عکا» و «هکریوت» دچار هراس و وحشت کند.
کد خبر: ۶۷۲۱۳۰
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۹ - 10June 2024

به گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از المیادین، رسانه‌های رژیم صهیونیستی اذعان کردند که حزب‌الله لبنان شب گذشته یک پهپاد به سمت مناطق شمالی فلسطین اشغالی شلیک کرد و موفق شد ۲۰۰ هزار شهرک‌نشین صهیونیست را در «عکا» و «هکریوت» دچار ترس و هراس کند.

وحشت ۲۰۰ هزار صهیونیست از پرواز یک پهپاد حزب‌الله لبنان

این رسانه‌ها افزودند: وقتی پهپاد‌های حزب‌الله از خط مرزی عبور می‌کنند، از موشک خطرناک‌تر می‌شوند، زیرا دقیقا به هر کجا که بخواهند اصلت می‌کنند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی همچنین گزارش دادند: نتانیاهو، گالانت و هالیوی در حالی درگیر مسائل مربوط به غزه هستند که شهرک‌های صهیونیست‌نشین در شمال و جنوب تبدیل به خرابه شده‌اند.

این رسانه‌ها در ادامه اعتراف کردند که رژیم صهیونیستی در خطرناک‌ترین دوران شکست سیاسی و نظامی از زمان تأسیس این رژیم به دلیل اهمال‌کاری در مجازات مجرمان و محاکمه آنها به سر می‌برد.

شب گذشته سه وزیر کابینه اضطراری رژیم صهیونیستی یعنی بنی گانتس و آیزنکوت که عضو شورای جنگ بودند و همچنین هیلی تروپر عضو حزب گانتس استعفا دادند. سرتیپ آوی روزنفیلد فرمانده لشکر غزه هم قبل از آنها به خاطر شکست ۷ اکتبر استعفا داده بود.

انتهای پیام/ ۱۳۴

نظر شما
پربیننده ها