امام جمعه ایلام:

شکرانه مسئولیت، خدمت هر چه بیشتر به مردم است

حجت‌الاسلام «کریمی تبار» گفت: ارائه بیشترین خدمت به مردم، بهترین جلوه شکرگذاری نعمت مسئولیت است که باید در این راستا تلاش کرد.
کد خبر: ۶۷۲۱۵۱
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۲ - 10June 2024

شکرانه مسئولیت خدمت هر چه بیشتر به مردم استبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از ایلام، حجت‌الاسلام والمسلمین «الله‌نور کریمی‌تبار» امام جمعه ایلام امروز در آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام با گرامیداشت یاد و خاطره شهید جمهور، اظهار کرد: جلسات تکریم معارفه یک رزمایش جدید است که فرد مسئول از افق جدیدی به ظرفیت و توان کاری که داشته است توجه و نگاه می‌کند.

وی با بیان اینکه انسانی که مسئولیت را می‌پذیرد باید قدردان این مسئولیت باشد، افزود: این مسئولیت یک نعمت بزرگ است که خداوند متعال به انسان ارزانی داشته و انسان باید تمام توان خود را برای خدمت به مردم انجام دهد.

امام جمعه ایلام ابراز داشت: ارائه بیشترین خدمت به مردم، بهترین جلوه شکرگذاری نعمت مسئولیت است، اضافه کرد: انسان مسئول باید زمینه خدمت بیشتر را برای خود فراهم کنند و کسی که قدردان این نعمت نباشد به طور قطع دچار خسران خواهد شد.

حجت الاسلام کریمی‌تبار گفت: همرزمان شهدا، در واقع شهدای زنده‌ای هستند که امروز در بین ما وجود دارند، هر چند گمنام هستند، اما ما باید قدردان این عزیزان باشیم.

امام جمعه ایلام با اشاره به مردم‌داری سردار «شاکرمی»، عنوان کرد: یکی از یادگار‌های ماندگار وی در استان، بیمارستان کوثر بوده که نیاز نیرو‌های مسلح استان و مردم را به وجود یک مرکز درمانی مجهز را رفع کرده است.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها