فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش:

صنعت دفاعی کشور به علم روز دنیا مجهز شده است

امیر سرتیپ صباحی‌فرد گفت: جوانان و صنعتگران دفاعی کشور به علم روز دنیا تجهیز شده‌اند و انواع سامانه‌های راداری، پهپادی و... توسط جوانان متخصص ایرانی تولید می‌شود.
کد خبر: ۶۷۲۱۹۲
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۱ - 10June 2024

به گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ «علیرضا صباحی‌فرد» فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در بازدید از سایت‌های رادار تاکتیکی، مواضع دیده‌بانی و توپخانه‌ای نوار مرزی شمال غرب اظهار داشت: پدافند هوایی بر اساس توانمندی‌های بومی و ظرفیت‌های داخلی خود در یک سطح بسیار خوبی از آمادگی و توان رزمی قرار دارد.

امیر سرتیپ صباحی‌فرد

وی در ادامه با بیان اینکه شاکله اصلی پدافند را نیروی انسانی جوان و متخصص تشکیل داده است، افزود: جوانان و صنعتگران دفاعی کشورمان به علم روز دنیا تجهیز شده‌اند؛ به طوری که تولید و ساخت انبوه سامانه‌های راداری، پهپادی و... را توسط جوانان متخصص ایرانی انجام می‌دهیم.

امیر سرتیپ صباحی‌فرد عنوان کرد: نیروی پدافند هوایی ارتش همواره در هر عرصه‌ای که وارد شده، مؤثر و تعیین‌کننده بوده است و با اقتدار مأموریت‌های محوله را انجام می‌دهد.

وی با بیان اینکه ما امروز از نظر توان نظامی نسبت به ابتدای پیروزی انقلاب در جایگاه بسیار بالایی قرار داریم، گفت: قدرت و توانایی امروزمان را مدیون ایثار و ازخودگذشتگی رزمندگان دوران دفاع مقدس هستیم و وظیفه ما نیز این است که بتوانیم دستاورد‌های نظام اسلامی را حفظ کرده و رشد دهیم.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در ادامه با بیان اینکه برابر فرمایشات رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) کلید رفع مشکلات کشور، برگزاری انتخابات با حضور حداکثری مردم است، خاطرنشان کرد: انتخابات یک فرصت بسیار عالی و ارزشمند برای کشور و حضور حداکثری در انتخابات یک تکلیف و ادای دین به شهداست.

امیر سرتیپ صباحی‌فرد با بیان اینکه در سه سال گذشته توجه ویژه‌ای به وضعیت رفاهی، نوسازی و خوشایندسازی محیط خدمتی کارکنان داشته‌ایم، گفت: برابر منویّات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و پشتیبانی و حمایت فرمانده کل ارتش، این نیرو در حوزه‌های رفاهی، عمرانی و خوشایندسازی محیط خدمتی گام‌های بلندی را برداشته است و تلاش می‌کند تا منویات مقام معظم رهبری کاملاً در مجموعه نیروی پدافند هوایی ارتش تحقق پیدا کند.

انتهای پیام/ 200

نظر شما
پربیننده ها