فرمانده انتظامی خوزستان خبر داد؛

کشف بیش از ۱۴۵ کیلوگرم مواد مخدر در بهبهان

سردار میرفیضی با اشاره به دستگیری ۲ سوداگر مرگ عملیات موفق پلیس، گفت: در بازرسی از خودروهای توقیفی مقدار ۱۴۵ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.
کد خبر: ۶۷۲۲۰۶
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۱ - 10June 2024

کشف بیش از ۱۴۵ کیلوگرم مواد مخدر در بهبهانبه گزارش دفاع‌پرس از خوزستان، سردار «سید محمود میرفیضی» فرمانده انتظامی خوزستان امروز در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: در راستای تداوم اجرای طرح‌های برخورد با عناصر اصلی تهیه، توزیع و ترانزیت مواد مخدر، مأموران پلیس شهرستان بهبهان با اشراف اطلاعاتی از انتقال یک محموله مواد مخدر از محورهای مواصلاتی این شهرستان مطلع شدند.

وی افزود: مأموران پلیس پس از هماهنگی با مرجع قضائی، با پایش محسوس و نامحسوس ترددها در محور مورد نظر ۲ دستگاه خودروی پژو پارس حامل مواد مخدر را شناسایی و در عملیاتی منسجم و ضربتی آن‌ها را توقیف کردند.

فرمانده انتظامی خوزستان با اشاره به دستگیری ۲ سوداگر مرگ در این عملیات موفق، تصریح کرد: در بازرسی از خودروهای توقیفی مقدار ۱۴۵ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

سردار میرفیضی با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی داده شدند، گفت: پلیس با فناوری‌های به‌روز و تلاش شبانه‌روزی با سوداگران مرگ قاطعانه برخورد می‌کند.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها