استاندار لرستان:

شهید رئیسی تلفیقی از کار و دین‌داری را بین مردم ایجاد کرد

شفقت گفت: شهید رئیسی پس از جنگ تحمیلی تنها شخصیتی بود که توانست تلفیقی از اخلاق، دین‌داری و کار را در زندگی مردم راه‌اندازی کند.
کد خبر: ۶۷۲۲۵۶
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۳۱ - 10June 2024

شهید رئیسی تلفیقی از کار و دین‌داری را بین مردم ایجاد کردبه گزارش دفاع‌پرس از لرستان، ابوطالب شفقت استاندار لرستان امروز (دو شنبه)، در نشست شورای اطلاع‌رسانی لرستان در سالن جلسات استانداری اظهار داشت: به فرموده مقام معظم رهبری حماسۀ حضور در انتخابات باید با حماسه تشییع شهدای خدمت با هم استمرار داشته باشد.

وی با اشاره به حساسیت انتخابات پیش روی کشور افزود: مشارکت بالا اقتدار نظام را در پی خواهد داشت تا بتواند در سطح دنیا بدرخشد و جامعه جهانی الگوی نظام اسلامی را بیشتر بشناسد.

استاندار لرستان عنوان کرد: شهید رئیسی پس از جنگ تحمیلی تنها شخصیتی بود که توانست تلفیقی از اخلاق، دین‌داری و کار را در جریان زندگی مردم راه‌اندازی کند و تبیین این جریان نیازمند هنر است.

وی تأکید کرد: ما باید جریان فکری شهید رئیسی را استمرار ببخشیم و فضایی ایجاد کنیم که رئیس‌جمهور بعدی استمراردهنده فرهنگ عدالت باشد و پس از انتخابات نیز همین مسیر دنبال شود.

شفقت با بیان اینکه در مسیر تبیین جریان فکری شهید رئیسی فرصت هنرمندی دیگران را نباید بگیریم، ادامه داد: آحاد کارکنان دولت می‌توانند در این زمینه اطلاع‌رسانی کنند.

استاندار لرستان با تأکید بر تولید محتوا برای فضای مجازی توسط رسانه‌ها در مدت زمان باقی‌مانده تا برگزاری انتخابات تصریح کرد: ادارۀ ارشاد اسلامی نیز باید بخشی از کار را که قابلیت هنرنمایی دارد انجام دهد، اما باید مراقب بود این کار به‌صورت ناقص انجام نشود.

شفقت یادآور شد: مردم از رئیس‌جمهور بعدی انتظار خدمت دارند و این تفکری است که شهید رئیسی به جامعه قبولاند و رسانه‌ها در ایجاد این فضای خدمت در جمهوری اسلامی نقش بسیار مهمی دارند.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها