سردار نقدی در همایش علمی پیشران‌های انقلاب اسلامی:

صهیونیست‌ها دشمن قسم‌خورده اسلام هستند/ مردم مقاوم غزه زیر بار ذلت نمی‌روند

معاون هماهنگ‌کننده سپاه با بیان اینکه هیچ راهی برای سازش دشمن صهیونیستی وجود ندارد، گفت: مردم مقاوم غزه تصمیم گرفتند که زیر بار ذلت نروند تا به زندگی روشن، عزت و آزادی دست پیدا کنند.
کد خبر: ۶۷۲۳۶۹
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۴ - 11June 2024

به گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار سرتیپ «محمدرضا نقدی» معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همایش علمی پیشران‌های انقلاب اسلامی که ظهر امروز (سه‌شنبه) در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) برگزار شد، با اشاره به پیش‌بینی‌های دقیق رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی) اظهار داشت: معظم‌له در روز‌های اول عملیات طوفان‌الاقصی فرمودند که فلسطینی‌ها پیروز هستند و این پیش‌بینی‌های دقیق بر اساس سنت الهی، قاعده زندگی و حیات بشر است.

صهیونیست‌ها دشمن قسم‌خورده اسلام هستند/ مردم مقاوم غزه زیر بار ذلت نمی‌روند

سردار نقدی با بیان اینکه مردم غزه روزانه ۱۰۰ شهید را تقدیم اسلام کرده‌اند، افزود: مردم غزه با ایمان به خدا به مقابله با دشمن صهیونیستی می‌پردازند و آن‌ها را زمین‌گیر کرده‌اند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه ادامه داد: وقتی کسی به بندگان خدا ظلم کند، خدا دشمن او است و کسی که خدا با او دشمنی کند، قدرت محاسبه خود را از دست می‌دهد.

وی با اشاره به حمایت‌های استکبار جهانی از صهیونیست‌ها در نبرد غزه گفت: مسیر مقاومتِ الهی و انقلابی را باید بر اساس سنت‌های الهی پیش برد. اگر اراده تغییر در جامعه‌ای وجود داشته باشد و در این مسیر حرکت کند، آنجاست که خدا آن تغییر را به وجود می‌آورد. 

سردار نقدی عنوان کرد: امروز مردم شجاع فلسطین اراده کردند، در مقابل جنایتکاران صهیونیستی ایستادند، مقاومت جانانه کردند و عزتمندانه می‌درخشند که این در طول تاریخ بی‌نظیر است. این قانون الهی است که خداوند به آنها پیروزی می‌دهد. 

معاون هماهنگ‌کننده سپاه با بیان اینکه ملت فلسطین آگاهی درستی از مسیر مقاومت دارد، افزود: ایستادگی و مقاومت جانانه مردم مظلوم فلسطین در مقابل جنایتکاران عالم منجر به بیداری وجدان‌های خاموش بشریت شده و امروز با یک بیداری بزرگ در دنیا مواجه هستیم.

وی بیان کرد: صبر، تحمل و ایستادگی در مسیر درست مبارزه ما را به مرحله‌ای رسانده که امروز با یک دو قطبی جهانی مواجه هستیم که در یک طرف آن مستکبرین عالم با محوریت آمریکا، انگلیس، رژیم صهیونیستی و در قطب مخالف آن ملت‌های بیدارشده و آگاه با محوریت ایران، یمن و فلسطین هستند.

سردار نقدی با بیان اینکه مردم غزه انسان‌هایی آگاه و مقاوم هستند، یادآور شد: اقدامات صهیونیست‌ها موجب شده که انقلاب جهانی و آزادی بیت‌المقدس ۲۰ سال جلو بیفتد و چنین برانگیختگی جهانی را به وجود آورده است. دانشگاه‌های تربیت‌کننده صهیونیست‌ها، علیه رژیم صهیونیستی برانگیخته شدند و این نتیجه‌ی راهبرد ولایت و رهبری در مبارزه بوده که بر اساس سنت الهی حرکت کرده است.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه با بیان اینکه هیچ راهی برای سازش دشمن صهیونیستی وجود ندارد، تصریح کرد: صهیونیست‌ها دشمن قسم‌خورده اسلام هستند و مردم مقاوم غزه تصمیم گرفتند که زیر بار ذلت نروند تا به زندگی روشن، عزت و آزادی دست پیدا کنند.

وی اظهار داشت: امروز انقلاب اسلامی پیروزی‌های بسیار شگفت‌انگیزی را در عالم به دست آورده و هر روز طرفداران زیادی را به محور مقاومت متصل می‌کند که این فرصت را باید مغتنم شمرد. 

سردار نقدی خاطرنشان کرد: امروز ما در اوج امید هستیم؛ در حالی که دشمن شکست خورده است و دست و پا زدن آن‌ها موجب فرو رفتن بیشتر آن‌ها در باتلاق و زمین‌گیر شدن‌شان  می‌شود.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه گفت: با عنایت خداوند متعال، نتیجه این ظلم‌ها موجب شکست دشمن می‌شود و تحقق پیش‌بینی‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی بدون شک مثل دیگر موارد گذشته تکرار می‌شود. پیروزی‌ها نزدیک و دشمن رو به زوال و نابودی است. 

وی با بیان اینکه مردم مجاهد یمن، فلسطین و لبنان در خط مقدم مبارزه با صهیونیست‌ها هستند، عنوان کرد: دشمنان خودشان خواستند که زودتر نابود شوند و برای نابودی عجله دارند. 

انتهای پیام/ 271

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار