فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش:

نیروی پدافند هوایی به افتخارات بی‌نظیری دست یافته است

امیر سرتیپ صباحی‌فرد گفت: کارکنان پدافند هوایی به عنوان جهادگران عرصه دفاع و امنیت هوایی با جامه عمل پوشاندن به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی توانستند به افتخارات بی‌نظیری دست یابند.
کد خبر: ۶۷۲۴۳۵
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۵۱ - 11June 2024

به گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ «علیرضا صباحی‌فرد» فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در ادامه بازدید از یگان‌های پدافندی شمال‌غرب کشور با حضور در سایت رادار «شهید برادری»، توان عملیاتی این سایت و میزان آمادگی نیرو‌های مستقر در آن را مورد ارزیابی قرار داد.

متخصصان پدافند هوایی نقش بسزایی در ارتقای توان دفاع هوایی کشور ایفا می‌کنند

امیر سرتیپ صباحی‌فرد در جریان این بازدید گفت: کارکنان پدافند هوایی به عنوان جهادگران عرصه دفاع و امنیت هوایی با جامه عمل پوشاندن به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) توانستند به افتخاراتی دست پیدا کنند که در نوع خود بی‌نظیر است که نمونه این عمل را در «عملیات وعده صادق» به خوبی مشاهده کردیم.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با بیان اینکه پدافند هوایی یک نیروی بالنده و پویاست، خاطرنشان کرد: متخصصان جوان و توانمند این نیرو با همکاری دانشگاه‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان توانسته‌اند نقش بسزایی در تقویت و ارتقای توان دفاع هوایی کشور ایفا کند.

وی با اشاره به اینکه بخش اعظمی از نیرو‌های مسلح را کارکنان وظیفه تشکیل می‌دهند، افزود: نهضت مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه تحولی بنیادین در یگان‌های نیرو‌های مسلح در بحث مربوط به آموزش سربازان ایجاد کرده و لازم است این امر با جدیت بیشتر در نیروی پدافند هوایی دنبال شود تا سربازان عزیز هنگام ترخیص از خدمت مقدس سربازی با یک مهارت دوران سربازی را به پایان برسانند.

امیر صباحی‌فرد همچنین ضمن دیدار چهره به چهره با کارکنان پایور و وظیفه، با بیان اینکه حضور شما برای حفظ و حراست از امنیت این یگان و کشور موجب آرامش هموطنان ایران اسلامی شده است، عنوان کرد: این احساس مسئولیت، اجری عظیم نزد خداوند متعال دارد و با هیچ پاداشی قابل جبران نیست.

انتهای پیام/ ۱۳۴

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار