نماینده ولی فقیه در سپاه تاکید کرد؛

موضع و راهبرد سپاه در انتخابات همان موضع و راهبرد حکیمانه رهبر معظم انقلاب است

حجت‌الاسلام «حاجی‌صادقی: موضع و راهبرد روشن سپاه در انتخابات را همان موضع و راهبرد حکیمانه رهبری معظم انقلاب عنوان کرد.
کد خبر: ۶۷۲۸۵۷
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۹:۳۷ - 13June 2024

به گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، حجت‌الاسلام والمسلمین «عبدالله حاجی صادقی» با بیان این که حفظ و بقای انقلاب اسلامی به مراتب از ایجاد آن دشوارتر است، اظهار داشت: انقلاب‌ها و نهضت‌های زیادی در دنیا شکل گرفت، اما در ادامه دچار انحراف و لغزش شد و انبیا الهی نیز آمدند و نهضتی برپا کردند، اما در نگهداری از آن، توسط پیروان کوتاهی و لغزش اتفاق افتاد.

موضع و راهبرد سپاه در انتخابات همان موضع و راهبرد حکیمانه رهبری معظم انقلاب است

وی خاطر نشان کرد: حفظ و بقای انقلاب و ماندن در این مسیر آن قدر مهم است که خطر ریزش و انحراف و ارتجاع همیشه در کمین است چنانچه بسیاری در صراط مستقیم قرار گرفتند و مجاهدت‌ها کردند، اما عاقبت بخیر نشدند.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی با بیان اینکه در هر زمانی باید مصداق پاسداری و جهاد زمانه را به خوبی درک کنیم، گفت: ویژگی مومنان برجسته آن است که مصیبت و تهدید را تبدیل به حماسه می‌کنند چنانچه حضرت زینب کبری سلام الله علیها، مصیبت کربلا را به فرصت تبدیل کرد.

حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی در بخش دیگری از سخنان خود به مسئله مهم انتخابات پیش رو اشاره کرد و گفت: همت و تلاش همه دوست داران انقلاب و علاقمندان به کشور باید شکل گیری انتخاب درست و دقیق با مشارکت حداکثری باشد چرا که این، ضامن پیشرفت کشور و تحقق آرمان‌های انقلاب است.

وی افزود: امروز کشور نیازمند سربازی ولایتمدار با توانمندی بالا و روحیه و قابلیت مدیریت و خدمت جهادی به مردم مانند شهید رییسی است.

وی افزود: عالی‌ترین درجه، مقام سربازی است و چیزی که نباید بگذاریم تعطیل شود، مکتب سربازی است، مکتب ابوالفضلی و علی اکبری است.

عبدالله حاجی صادقی ولایت و ولی فقیه را یکی از بزرگترین نعمت‌ها و موهبت‌های الهی به این مردم و کشور توصیف کرد و گفت: اگر این انقلاب پس از گذشت بیش از ۴۵ سال و علیرغم همه‌ی فتنه‌ها و دشمنی ها، متوقف و دچار ارتجاع نشده است، این در مرحله اول مدیون و مرهون شهدا و ولایت مداری مردم است.

حجت‌الاسلام والمسلمین حاجی صادقی تبیین و روشنگری و بیان معیار‌ها برای انتخاب درست را یک ضرورت توصیف کرد و گفت: اصلح در انتخابات کسی است که به این معیار‌ها نزدیک‌تر باشد.

وی بزرگ‌ترین ویژگی شهید رئیسی را سربازی و تعبد و تبعیت و فرمانبرداری او از ولی فقیه عنوان کرد و افزود: ولایت فقیه هدیه خدا است و تبعیت از او محور اصلی کارآمدی است.

نماینده ولی فقیه در سپاه در ادامه از نقش مهم و موثر نیروی زمینی سپاه در ایجاد و حفظ امنیت در کشور تجلیل کرد و گفت: بسیاری از اقدامات نیروی زمینی سپاه که همچنان در حال اجرا و پیگیری است اگر انجام نمی‌شد بستر ناامنی و مخاطرات زیادی از سوی دشمن فراهم می‌شد و خسارت‌ها و آسیب‌های زیادی در حوزه امنیتی به دنبال داشت.

وی افزود: سال ۱۴۰۲ برای نیروی زمینی سپاه سالی سرشار از مجاهدت و ایستادگی و شهادت بود که این روند همچنان با قوت و قدرت ادامه دارد که رهاورد آن سرافرازی و پیروزی و افتخار و امنیت مردم و کشور است.

گفتنی است در این گردهمایی و با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه، سردار پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه، حجت الاسلام والمسلمین رضایی مسئول نمایندگی ولی فقیه در این نیرو از خانواده فرمانده شهید سرلشکر پاسدار محمد رضا زاهدی فرمانده اسبق نیروی زمینی سپاه و سرگرد پاسدار احمد حبیبی فر مسئول عقیدتی سیاسی شهرستان راسک که در اوایل سال جاری به دست گروهک‌های تروریستی محارب به شهادت رسید، تجلیل شد.

گفتنی است گردهمایی مسئولان و مدیران دفاتر نمایندگی ولی فقیه در نیروی زمینی سپاه به مدت دو روز در تهران با هدف تبیین شرایط سیاسی و امنیتی داخلی و خارجی و همچنین برنامه‌های سال ۱۴۰۳ پیگیری می‌شود.

انتهای پیام/۹۵۵

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار