مدیرستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان زنجان:

پویش«خطبه خوانی غدیر» در کانون‌های مساجد استان زنجان اجرا می‌شود

«اسلامی» با اشاره به برنامه‌های دهه امامت و ولایت از برگزاری پویش«خطبه خوانی غدیر» در کانون‌های مساجد استان زنجان خبر داد.
کد خبر: ۶۷۳۲۱۳
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۳:۲۹ - 15June 2024

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از زنجان، «محسن اسلامی»، مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان با اشاره به اینکه از عید سعید قربان تا عید سعید غدیرخم دهه امامت و ولایت نامگذاری شده است، اظهار داشت: به همین مناسبت برنامه‌های متعددی در کانون‌های مساجد پیش‌بینی شده است.

وی از برگزاری مسابقه صدای کتاب، با محوریت خطبه غدیر خم که شامل 11 بخش است خبر داد و گفت: علاقه‌مندان جهت شرکت در این مسابقه می توانند فایل صدای خود (خواندن متن فارسی کامل خطبه غدیر ) را با رعایت اصول فن بیان، وضوح و طنین صدا و بدون صدای زمینه بارگذاری نمایند.

به گفته اسلامی، این پویش با موضوع دریافت خوانش متن فارسی خطبه غدیر که متن آن در 11 بخش در سامانه بچه‌های مسجد بارگذاری شده است برگزار می‌شود و اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور می‌توانند با دریافت رایگان این متن از سامانه اقدام به خوانش و ارسال اثر خود کنند.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان زنجان با بیان اینکه آثار دریافت شده توسط داوران مورد بررسی قرار گرفته و به افراد برتر با قید قرعه جوایز نفیسی اهدا خواهد شد، افزود: آثاری برتری که از قابلیت و کیفیت لازم برخوردار باشند با هماهنگی صاحب اثر تبدیل به کتاب صوتی خواهند شد.

وی با یادآوری اینکه این مسابقه ويژه اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور است که از طریق سامانه آموزش الکترونیک ستاد در سامانه بچه‌های مسجد برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: لازم به ذکر است علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت بچه‌های مسجد و یا از طریق درگاه زیر در بازه زمانی 28 خرداد الی پایان تیرماه 1403 در این مسابقه شرکت کنند. درگاه ورود به سامانه آموزش الکترونیک ستاد به نشانی زیر است.

اسلامی ادامه داد: به همین مناسبت مراسم جشن دهه امامت و ولایت در مساجد استان بالاخص در مناطق کوی فلسطین، کوی رضوان و کوی فاطمیه برگزار خواهد شد. توزیع دعای قنوت نماز عید قربان و برگزاری دعای عرفه در مساجد استان زنجان از دیگر برنامه‌های ستاد کانون‌های مساجد در این دهه است که با همکاری بنیاد غدیر استان اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها