معاون سیاسی و امنیتی استاندار کرمانشاه:

شهادت آیت‌الله رئیسی عرصه و فضای جدیدی در انقلاب اسلامی به وجود آورد

«شعبانی» گفت: شهادت آیت‌الله رئیسی همه ملت ایران اسلامی را بسیار غم بار کرد، اما این ضایعه سبب شد که وارد یک عرصه جدید و فصل مهمی از انقلاب اسلامی شویم که همان فصل انتخابات است.
کد خبر: ۶۷۳۲۶۸
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۵۱ - 16June 2024

شهادت شهید جمهور عرصه و فصا جدیدی در انقلاب اسلامی به وجود آوردبه گزارش دفاع‌پرس از کرمانشاه، «علی شعبانی» معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه شامگاه (شنبه) در مراسم اهتزاز بزرگترین پرچم غدیری کشور در کرمانشاه، اظهار داشت: نعمت زندگی در حکومت اسلامی سعادت بزرگی است که نصیب هر کسی نمی‌شود، لذا باید برای اعتلای آن تلاش کنیم.

وی به دیدگاه امام علی (ع) در مسئله حکومت و حاکمیت اشاره کرد و افزود: بسیاری از بزرگان درگذشته آرزوی این را داشتند که در حکومت اسلامی زندگی کنند، چرا که در این حکومت توان مردم در جهت تعالی و در بودن مسیر الهی صرف می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با اشاره به فرمایش امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه حفظ نظام اسلامی از اوجب واجبات است، ادامه داد: یازده تن از امامان معصوم (ع) شهید راه دین شدند تا حکومت اسلامی برقرار بماند.

شعبانی با بیان اینکه امروز پرچم منقش به نام امیرالمومنین (ع) در بلندترین نقطه شهر کرمانشاه برافراشته شد، بیان کرد: برافراشته شدن این پرچم به این معنا است که هرکس نگاه و دیدگاهش این پرچم است باید در همه عرصه‌های زندگی نگاهش علوی باشد.

وی با اشاره به انتخابات پیش‌رو، خاطر نشان کرد: شهادت شهید جمهور همه ملت ایران اسلامی را بسیار غم بار کرد، اما این ضایعه سبب شد که وارد یک عرصه جدید و فصل مهمی از انقلاب اسلامی شویم که همان فصل انتخابات است.

شعبانی تصریح کرد: امروز همگان وظیفه داریم برای استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تلاش کنیم و نظام مقدس جمهوری اسلامی باعث شده که مردم ایران عزتمند زندگی کنند اما این عزتمند زندگی کردن نیاز به استمرار و دوام دارد و این دوام با حضور مردم امکان پذیر است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه گفت: زمانی تفکر دین و امام زمانه می‌تواند در حکومت اسلامی جاری و ساری باشد که مردم پای کار حکومت باشند.

وی اضافه کرد: در این انتخابات وظیفه رساندن ۲ پیام را بر عهده داریم و آن پیام امیدآفرینی برای کسانی که چشم امیدشان به نظام مقدس جمهوری اسلامی است و دیگری پیام یأس و ناامیدی به دشمنان این نظام است.

شعبانی با تاکید بر اینکه روز انتخابات روزی است که دشمنان ناامید خواهند شد، گفت: هر کس که دلش برای فرهنگ امیرالمومنین (ع) و گفتمان علوی می‌تپد باید پای کار ثمره نظام جمهوری اسلامی باشد.

این مسئول با تاکید بر اینکه نمی‌توانیم فقط شعار علی دوستی بدهیم و پای فرهنگ علوی نباشیم، خاطرنشان کرد: آنچه که در مکتب امامان معصومین (ع)، امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری یاد گرفته‌ایم این است که همه وجودمان وقف دین باشد.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها