رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش:

شهید «آل‌هاشم» مسئولی در تراز انقلاب اسلامی بود

حجت‌الاسلام «محمدحسنی» گفت: شهید آل‌هاشم مسئولی در تراز انقلاب اسلامی بود که جهادی خدمت کرد، مردمی بود، مردمی زیست، قلب‌های مردم دیار آذربایجان را ربود و به شهادت رسید.
کد خبر: ۶۷۳۳۰۰
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۷ - 16June 2024

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از آذربایجان شرقی، حجت‌الاسلام «عباس محمدحسنی» رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به بیانات راهگشا و سازنده آل هاشم در خطبه‌های نماز جمعه و نوشته‌های وی اظهار داشت: آل هاشم از منظر مردم، امام جمعه مردم‌دار، مردم دوست و عاشق مردم، متواضع، مهربان و خیرخواه، امام همه روز‌های مردم آذربایجان در طول هفته بود و نه شب می‌شناخت و نه روز و به همه جا و همه کس در همه شرایط عشق می‌ورزید.

شهید محمدعلی آل‌هاشم مسئولی در تراز انقلاب اسلامی بود

وی با بیان اینکه ۳۹ سال است که در ارتش خدمت می‌کند و آل هاشم، استاد مدیریتی بنده بود، عنوان کرد: به همان مقداری که شما (مردم آذربایجان) عزادار شهادت وی هستید، همه آحاد ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز مثل شما عزادار بوده و اشک می‌ریزند.

حجت الاسلام محمدحسنی افزود: شهید «محمدعلی آل‌هاشم»، نه‌تنها امام‌ جمعه‌ای انقلابی بلکه پدری مهربان برای جوانان تبریزی بود که بدون تشریفات و تکلّفات برای حل مشکلات مردم با آنها ارتباط برقرار می‌کرد. بدون شک شهید محمدعلی آل‌هاشم مسئولی در تراز انقلاب اسلامی بود، جهادی خدمت کرد، مردمی بود و مردمی زیست و قلب‌های مردم دیار آذربایجان را ربود و به شهادت رسید.

وی اضافه کرد: شهید آیت‌الله محمدعلی آل‌هاشم را نه‌ تنها امام‌جمعه بلکه امام هر روزِ هفته مردم تبریز می‌گفتند، زیرا وی در روزمره‌های خود بدون تشریفات با مردم مومن و قدردان تبریز هم نقش شهید آیت‌الله آل‌هاشم را نه تنها امام‌جمعه بلکه پدری مهربان می‌دانستند. در همین راستا مردم تبریز در تشییع پیکر شهدای خدمت غوغا به پا کردند تا جایی که به گفته منابع محلی، تاکنون این شهر چنین جمعیتی به خود ندیده بود. البته طبق بیانات مقام معظم رهبری راه این شهدا به برکت خون آنها بیش از پیش ادامه پیدا خواهد کرد.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها