هنیه: نشانه‌های گسست در دشمن صهیونیستی آشکار شده است

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در پیام خود به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان گفت: در حالی یک عید دیگر در باریکه غزه فرا رسیده است که این منطقه با متجاوزان اشغالگر در همه جبهه‌ها مبارزه می‌کند.
کد خبر: ۶۷۳۳۳۳
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۳ - 16June 2024

به گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، «اسماعیل هنیه» رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) خاطرنشان کرد: ملت ما در غزه با فاجعه‌ای بی سابقه در تاریخ معاصر مواجه است این در حالی است که دشمن از ملت ما جز پایداری و صبر و ثابت قدمی نخواهد دید.

پیام اسماعیل هنیه به مناسبت عید قربان: نشانه‌های گسست در دشمن هویدا شده است

وی ادامه داد: به اهالی خود در نوار غزه می‌گویم که خداوند تلاش و بردباری شما را هرگز نادیده نمی‌گیرد و پیروزی حتمی است.

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) با بیان اینکه نشانه‌های گسست در دشمنی که در دستیابی به اهداف تجاوز خود ناکام مانده، هویدا شده است، اضافه کرد: طوفان الاقصی نبردی تاریخی است که علل و نتایج خود را دارد.

وی افزود: با وجود همه تلاش‌های اشغالگران برای از بین بردن توانمندی‌های مقاومت، عملیات رزمندگان با تمام قدرت و نوآوری همچنان ادامه دارد.

هنیه تصریح کرد: از جبهه‌های مقاومت و پشتیبانی از مقاومت فلسطین قدردانی می‌کنم، هرگونه آرامش در این جبهه ها، در گروی آتش بس در نوار غزه است.

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) همچنین خاطرنشان کرد: از حمایت و پشتیبانی حزب‌الله لبنان و عملیات جنبش انصارالله یمن در دریای سرخ و مقاومت عراق و سوریه نیز تقدیر می‌کنم.

انتهای پیام/ ۱۳۴

نظر شما
پربیننده ها