در راستای مدیریت بهینه مصرف برق انجام شد؛

تغییر ساعات بازدید از موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در فصل گرما

ساعات بازدید از موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در راستای مدیریت بهینه مصرف برق در فصل گرما تغییر کرد.
کد خبر: ۶۷۳۶۳۲
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۹ - 18June 2024

تغییر ساعات بازدید از موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در فصل گرمابه گزارش گروه حماسه و جهاد دفاع‌پرس، در راستای مدیریت بهینه مصرف برق در فصل گرما، ساعات بازدید از تالار‌های هفتگانه و همچنین سراسرنمای مقاومت شهید سلیمانی از امروز (سه‌شنبه ۲۹ خرداد) تا ۳۱ مرداد تغییر کرده است.

برنامه بازدید از موزه به شرح زیر است:

** تالار‌های هفتگانه در طول ایام هفته (شنبه تا چهارشنبه) از ساعت ۱۶ الی ۲۱ (آخرین پذیرش ۲۰:۳۰) 

** سراسرنمای مقاومت در طول ایام هفته از ساعت ۸ صبح الی ۱۳ (آخرین پذیرش ۱۲) 

** تالار‌های هفتگانه و سراسرنمای مقاومت در روز‌های پنجشنبه از ساعت ۹ صبح الی ۱۸ (آخرین پذیرش ۱۷) و در روز‌های جمعه و ایام تعطیل از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۸ (آخرین پذیرش ۱۷) است. 

موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس یکی از جاذبه‌های گردشگری تهران است که در کنار مجموعه‌هایی مانند باغ کتاب تهران، کتابخانه ملی ایران، فرهنگستان‌های جمهوری اسلامی، باغ هنر و مصلای تهران به عنوان قطب فرهنگی شهر تهران در اراضی عباس‌آباد (تهران) احداث شده‌ است. 

این موزه با زیربنای ۲۰۵ هزار متر مربع، یکی از بزرگترین باغ موزه‌های کشور است که از بخش‌های مختلفی مانند تالار‌های هفتگانه، باغ راه، دریاچه مصنوعی، آبنمایش، سالن‌های آمفی تئاتر و سراسرنما مقاومت سپهبد شهید قاسم سلیمانی تشکیل شده و با استفاده از تکنولوژی‌های دیجیتال سعی در انتقال مفاهیم تاریخ انقلاب اسلامی و دفاع مقدس دارد.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
پربیننده ها