اهداف حزب‌الله در صورت اقدام «اسرائیل» علیه لبنان کوچک نخواهند بود

رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که حزب‌الله تاکید کرده که اگر «اسرائیل» گامی را علیه لبنان بردارد، اهداف در دسترس حزب‌الله کوچک و کم‌ارزش نخواهند بود.
کد خبر: ۶۷۳۶۶۲
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۱۵ - 18June 2024

به گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، انتشار تصاویر گرفته‌شده از سوی پهپاد «هدهد» مقاومت اسلامی، توسط حزب‌الله لبنان واکنش رسانه‌های رژیم صهیونیستی را در پی داشت.

این رسانه‌ها اعلام کردند: چه شده است؟ حزب‌الله بدون دیدن هرگونه مزاحمتی، از بندر حیفا تصویربرداری هوایی کرده است. حزب‌الله با تصویربرداری توسط پهپادهای ارسالی به «اسرائیل» بندر حیفا را تهدید کرده است. حزب‌الله تصاویر هوایی اماکن اقتصادی و نظامی مهم بندر حیفا را منتشر کرده است.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی بیان کردند: این تصاویرِ به ثبت‌رسیده جدید، نگران‌کننده‌ترین سند انتشاریافته از آغاز جنگ است و می‌توان در آن حیفا را مشاهده کرد. حزب‌الله تصاویر هوایی کشتی‌های موشک‌انداز «ساعر ۴ و ۵» نیروی دریایی و اماکن حساس دیگر را منتشر کرده است.

اهداف حزب‌الله در صورت اقدام اسرائیل عیله لبنان کوچک نخواهند بود

همچنین این رسانه‌ها ضمن اشاره به بازگشت سالم پهپاد حزب‌الله لبنان به خاک این کشور، همزمانی انتشار این ویدئو با سفر «آموس هوکشتاین» میانجی‌گر آمریکایی به منطقه را تصادفی ندانستند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند: حزب‌الله به تهدیدها به این صورت واکنش نشان داده که اگر «اسرائیل» گامی را علیه لبنان بردارد، اهداف در دسترس حزب‌الله کوچک و کم‌ارزش نخواهند بود.

این رسانه‌ها اذعان کردند: قدرتی که حزب‌الله به نمایش می‌گذارد، شگفتی فرماندهان ارتش و مقامات امنیتی «اسرائیل» را در پی داشته است.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی با اشاره به محتوای این ویدئو اعلام کردند: حزب‌الله تصاویر ثبت‌شده غیرعادی‌ای را از عمق «اسرائیل» منتشر کرد و اهدافی اسرائیلی را حتی در بندر حیفا و پایگاه نیروی دریایی به نمایش گذاشت. ویدئوی حزب‌الله مناطق خلیج حیفا، برخی جزایر کریوت و مواضع حساس ارتش را به تصویر می‌کشد.

همچنین این رسانه‌ها به تصویربرداری از سامانه‌های پدافند هوایی ارتش رژیم صهیونیستی و مواضع راهبردی حساس در خلیج اشغالی حیفا اشاره کردند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی ویدئوی منتشرشده از سوی حزب‌الله لبنان را باعث آزار صهیونیست‌ها دانستند و از ممنوعیت انتشار این ویدئو در سرزمین‌های اشغالی خبر دادند.

برخی از این رسانه‌ها نیز ضمن اذعان به قدرت اطلاعاتی حزب‌الله لبنان، اعلام کردند: در ۲ روزی که حزب‌الله اجازه داد ما بخوابیم، روی تصویربرداری از تمامی اماکن راهبردی منطقه حیفا تمرکز داشته است.

کمی پیش‌تر دفتر رسانه‌ای حزب‌الله لبنان تصاویر دریافتی از پهپاد شناسایی «هدهد» را منتشر کرد که نشان می‌دهد تأسیسات موشکی، اماکن تسلیحاتی، سکوهای گنبد آهنین، بنادر و ناوچه‌های ارتش رژیم صهیونیستی از نقطه صفر مرزی در شمال اراضی اشغالی تا منطقه «حیفا» تحت رصد و شناسایی مقاومت اسلامی لبنان قرار دارد.

انتهای پیام/ 113

نظر شما
پربیننده ها