فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی:

مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح دو مولفه مهم انتخابات پیش رو هستند

سردار «رجبی» گفت: در کنار مشارکت حداکثری، انتخاب فرد اصلح مهمترین مولفه در انتخابات پیش رو هستند.
کد خبر: ۶۷۳۶۹۳
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۱۴ - 18June 2024

مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح دو مولفه مهم انتخابات پیش رو هستند

به گزارش دفاع‌پرس از ارومیه، سردار «محمدحسین رجبی» فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی امروز در مراسم انس و الفت وابستگان سپاه میاندوآب اظهار داشت: امروز وجود بابرکت مقام معظم رهبری مایه آرامش است و بعد از شهادت شهید آیت الله رییسی، کشور در شرایط خاصی بوده ولی با درایت و رهبری‌های داهیانه مقام معظم رهبری هیچ خللی در کار‌ها در کشور اتفاق نیفتاد.

وی با بیان اینکه ما پیش از این نیز چنین شرایطی را بعد از شهادت شهید رجایی تجریه کرده ایم، افزود: در شرایط سختی که بر کشور حاکم بود، ولایت به عنوان محور آرامش و نقطه ثقل، کشور را به سمت ثبات و پیشرفت سوق داد.

وی با اشاره به اینکه دشمنان دائم به دنبال توطئه هستند، ادامه داد: دوستان ما از اقتدار ما خوشحال شده و دشمنان نیز مایوس و ناامید می‌شوند و در این راستا نیز دست به تحریم و دشمنی می‌زنند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه باید در عرصه انتخابات نیز دشمنان را مایوس کنیم، اظهار داشت: رویکرد سپاه و بسیج در انتخابات، تبیین اهمیت مشارکت حداکثری بوده و در این راستا نیز قدم برمی دارد.

سردار رجبی تاکید کرد: عرصه انتخابات، عرصه مهم و تعیین کننده است و این انتخابات نیز دارای شرایط ویژه‌ای است.

وی گفت: در کنار مشارکت حداکثری باید در این شرایط امیدوارکننده و باثبات که داریم، انتخاب خوب و اصلح و بهترین انتخاب را داشته باشیم.

وی با قدردانی از رشادت‌های ایثارگران افزود: شما رزمندگان در دوران دفاع مقدس حماسه‌ها خلق کرده اید که فراموش ناشدنی هستند.

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی افزود: شما نسلی هستید که روز‌های سخت در سپاه بودید و در راه دفاع از انقلاب، نظام و ولایت ایثارگری کردید و ما وجود شما و امثال شما را ارزشمند و ذی قیمت برای کشور و انقلاب می‌دانیم.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار