ادعای ارتش «اسرائیل» درباره پهپاد حزب‌الله پوچ است

رسانه‌های رژیم صهیونیستی به شکست اطلاعاتی جدید تل‌آویو در برابر حزب‌الله لبنان واکنش نشان دادند.
کد خبر: ۶۷۳۷۷۹
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۰ - 19June 2024

به گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از شبکه المیادین، رسانه‌های عبری زبان تاکید کردند: پهپاد مخصوص فیلمبرداری حزب‌الله حجم کوچک‌تری نسبت به پهپاد‌های دیگر دارد و شناسایی و رهگیری آن دشوارتر است.

ادعای ارتش «اسرائیل» درباره پهپاد حزب‌الله چرند است

این رسانه‌ها اضافه کردند: باید تمام مکان‌هایی که مورد شناسایی و فیلمبرداری پهپاد حزب‌الله قرار گرفته زیر نظر داشته باشیم.

رسانه‌های عبری گزارش دادند: در صورت وقوع جنگ فراگیر با حزب‌الله لبنان، این مکان‌ها مورد حمله گسترده قرار می‌گیرند. ارتش «اسرائیل» روز گذشته اعتراف کرد که این رخداد ضرر خطرناکی وارد آورده است.

این رسانه‌ها تاکید کردند: ارتش همواره اعلام می‌کند که شبانه روز برای بهبود توان رهگیری خود تلاش می‌کند. آنها مدعی هستند که پهپاد حزب‌الله را هدف قرار ندادند، زیرا ترسیدند ترکش‌های این حمله به منطقه اصابت کند؛ این ادعا چرند است، زیرا ارتش می‌توانست پهپاد مذکور را در اماکن دیگری هدف قرار دهد و ساقط کند.

روز گذشته دفتر رسانه‌ای جنبش مقاومت اسلامی حزب‌الله لبنان تصاویر دریافتی از پهپاد شناسایی هدهد را منتشر کرد که نشان می‌دهد تأسیسات موشکی، اماکن تسلیحاتی، سکو‌های گنبد آهنین، بنادر و ناوچه‌های ارتش رژیم صهیونیستی از نقطه صفر مرزی در شمال اراضی اشغالی تا منطقه حیفا تحت رصد و شناسایی مقاومت لبنان قرار دارد.

انتهای پیام/ ۱۳۴

نظر شما
پربیننده ها