رئیس پلیس راهور فراجا خبر داد؛

اجرای محدودیت ترافیکی در محور فشم

سردار حسینی از اجرای محدودیت ترافیکی در محور فشم از اول تیرماه خبر داد.
کد خبر: ۶۷۳۷۹۴
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۹ - 19June 2024

به گزارش گروه جامعه دفاع‌پرس، سردار «سید تیمور حسینی» رئیس پلیس راهور فراجا با اشاره به ترافیک محور فشم در روز‌های جمعه اظهار داشت: در محور فشم در بعد از ظهر روز‌های جمعه که مسافران در حال بازگشت هستند، ما معمولا شاهد تراکم قابل توجهی، قبل از پل حاجی آباد هستیم که باعث می‌شود با ایستایی و ترافیک چندساعته خودرو‌ها مواجه باشیم. 

سردار حسینی افزود: در راستای کاهش بار ترافیکی و تسهیل تردد هموطنان عزیز، مقرر شد از روز جمعه اول تیر ماه، پلیس راه راهور فراجا در این محور محدودیت‌های ترافیکی و تردد را اجرا کند.

رئیس پلیس راهور فراجا گفت: محدودیت تردد در محور فشم به این شکل است که از اول تیرماه در بعد از ظهر روز‌های جمعه از ساعت ۱۷ تا ساعت ۲٠ به مدت سه ساعت محور فشم به سمت تهران از پل حاجی آباد تا میدان زرد بند یکطرفه خواهد شد. 

وی خاطرنشان کرد: هموطنان عزیز در استان تهران، توجه داشته باشند که بعد از ظهر روز‌های جمعه، اول تیرماه تا پایان تابستان از ساعت ۱۷ تا ۲۰ امکان تردد از تهران به سمت فشم، دیزین، رودبار وقصران امکان پذیر نیست و این محدودیت به جلوگیری از ترافیک سنگین و ایستایی خودرو‌ها کمک شایانی خواهد کرد.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
پربیننده ها