فرمانده سپاه خراسان جنوبی تأکید کرد؛

لزوم استفاده از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های بسیج برای حل مشکلات و مسائل جامعه

سردار «مهدوی» با بیان اینکه بسیج ظرفیت بسیار بالایی دارد که باید با برنامه‌ریزی‌ درست از این توانمندی‌ها و ظرفیت‌ها برای حل مشکلات و مسائل جامعه به درستی استفاده کنیم، گفت: با به‌کارگیری افراد متعهد و آشنا به امور و به کارگیری آن‌ها در پست‌های مسئولیتی باانجام کار جهادی باید مسائل و موضوعات جامعه را مطالبه کرد و کارها را پیش برد.
کد خبر: ۶۷۳۸۲۴
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۷ - 19June 2024

سبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از خراسان جنوبی، سردار «محمدرضا مهدوی» فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی امروز (چهارشنبه) در قرارگاه تعالی زن و خانواده سپاه استان، اظهار داشت: امروز شاهد بیداری اسلامی در بین بانوان جوامع غیراسلامی هستیم که جرقه این بیداری اسلامی در دنیا از تفکر انقلاب اسلامی شروع شد و این الگو را بسیجیان به دنیا ارائه دادند.

وی بیان داشت: امروز نیاز هست تا در عرصه‌های اجتماعی، اقتصادی، سیاسی الگوهایی را طراحی و به دنیا ارائه دهیم و این نیازمند بالا بردن افق دید و نگاه ما به ویژه در مقوله زنان است و برای رسیدن به اهداف والا نیازمند نگاه والا هستیم.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با اشاره به اینکه امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و نگاه جهادی شهید جمهور و دولت سیزدهم، پیشرفت کشور در عرصه‌های مختلف در یک سال و نیم گذشته بسیار چشمگیر است، تبیین کرد: در یک سال گذشته ۴۲ پایگاه مقاومت بسیج در سطح شهرستان‌های استان احداث شد.

سردار مهدوی بر شناسایی و احصای مشکلات با برنامه‌ریزی تأکید و با بیان اینکه قطعا در این مسیر چالش‌ها و مشکلات بسیاری وجود دارد که باید با تلاش و همت رفع شود، مطرح کرد: بسیج ظرفیت بسیار بالایی دارد که باید با برنامه‌ریزی‌ درست از این توانمندی‌ها و ظرفیت‌ها برای حل مشکلات و مسائل جامعه به درستی استفاده کنیم.

وی بر شناسایی نخبگان و متخصصان عرصه‌های مختلف در بدنه بسیج و جامعه تأکید کرد و گفت: با به‌کارگیری افراد متعهد و آشنا به امور و به کارگیری آن‌ها در پست‌های مسئولیتی باانجام کار جهادی باید مسائل و موضوعات جامعه را مطالبه کرد و کارها را پیش برد.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه در محول کردن مسئولیت به افراد در بسیج به ویژه در رده‌های بسیج خواهران باید به تخصص و توان افراد توجه شود تا شاهد پیشرفت قابل توجهی باشیم، خاطرنشان کرد: تلاش داریم تا روند احداث پایگاه مقاومت بسیج در خراسان جنوبی ادامه یابد و تا پایان سال ۱۴۰۳ تعداد ۳۰ پایگاه بسیج در استان ایجاد خواهد شد.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها