فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران:

به پهپادهای پیشرفته دست یافتیم

امیر دریادار «ایرانی» با بیان به‌زودی شاهد الحاق‌هایی در حوزه نیروی دریایی خواهیم بود.، گفت: نیروی دریایی ارتش در حوزه پهپادی به پهپادهای پیشرفته دست یافت.
کد خبر: ۶۷۳۸۶۹
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۷:۱۶ - 19June 2024

به پهپادهای پیشرفته دست یافتیم

به گزارش  دفاع‌پرس از کرمان، امیر دریادار «شهرام ایرانی» فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مرکز آماد و پشتیبانی این نیرو در سیرجان اظهار داشت: ما در حوزه‍های عملیاتی پیشرفت‍های خوبی را در نیروی دریایی داشته‌ایم و در حوزه‌های عملیاتی الحاق‌هایی را در پیش داریم که همچنان ما را در نقطه اقتدار و پیشرفت نگه خواهد داشت.

وی با بیان به‌زودی شاهد الحاق‌هایی در حوزه دریایی خواهیم بود و حضور مؤثر در همه اقیانوس‌ها نیز در دستور و اولو‌یت کار ما قرار دارد.، تأکید کرد: موفقیت‌های ما موفقیت‌های مردم و کشور است؛ چرا که نیروی دریایی ویترین کشور در صحنه بین‌المللی است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش ادامه داد: نیروی دریایی ارتش در حوزه پهپادی، به پهپادهای پیشرفته دست یافته است که این موضوع ارتقای توان رزم نیروی دریایی در حوزه پهپادی را افزایش داده است.

وی در ادامه با اشاره به انتخابات ریاست‌جمهوری، تصریح کرد: انتخابات عرصه حضور مقتدرانه ملت ایران است و یکی از عرصه‌هایی است که ملت عزیز ایران همیشه با اقتدار در آن حضور پیدا کردند و این بار نیز باشکوه‌تر از همیشه انتخابات ریاست‌جمهوری برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار