متولیان طرح لبیک ۲۴ نزاجا در شیراز تقدیر شدند

چهارمین جشنواره حضرت علی اصغر (ع) و تقدیر از متولیان طرح لبیک ۲۴ نزاجا در تالار امام خمینی (ره) مرکز پیاده نزاجا در شیراز برگزار شد.
کد خبر: ۶۷۳۹۲۸
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۳:۲۶ - 19June 2024
متولیان طرح لبیک ۲۴ نزاجا در شیراز تقدیر شدندبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از فارس، چهارمین جشنواره حضرت علی اصغر (ع) و تقدیر از متولیان طرح لبیک ۲۴ نزاجا در تالار امام خمینی (ره) مرکز پیاده نزاجا در شیراز برگزار شد.
 
امیر سرتیپ دوم «حمیدرضا سلمانی» فرمانده قرارگاه انصار و سپهر ارشد نظامی نزاجا از حمایت کامل مادی و معنوی فرماندهی نیروی زمینی ارتش از فرزند آوری کارکنان این ارگان نظامی خبر داد و اظهارداشت: بخشی از خانواده‌ها مسیر درمان را طی می‌کنند و امیدواریم همگی آنها تا پایان سال جاری یا سال آینده صاحب فرزند شوند. 
 
وی با تصریح بر اینکه رشد در این حوزه، هم زمان‌بر است و هم بار مالی زیادی می‌خواهد، اما پشتیبانی مادی و معنوی از سوی فرماندهی نیرو انجام خواهد شد، افزود: در همه خانواده‌های نظامی اگر همسران بار زندگی را به دوش نکشند قطعا آنها نمی‌توانند در این مسئولیت سخت پیش بروند. پس باید قدردان آنها باشیم، چون پشت سر هر مرد موفقی، یک همسر فداکار است. 
 
فرمانده قرارگاه انصار نزاجا با آرزوی اینکه در انتهای سال جاری شاهد درمان کامل خانواده‌هایی که مسیر درمان فرزندآوری را طی می‌کنند، باشیم، گفت: با پیشرفت تکنولوژی و علم پزشکی، نباید در این حوزه مشکلی داشته باشیم و امسال هم با کمک همکاران اداره بهداشت توفیقات خوبی حاصل شد و خانواده‌هایی که مسیر درمان را طی می‌کنند، مشکلاتی که در زمینه فرزندآوری داشتند رفع خواهد شد. 
 
وی یکی از ماموریت‌های اصلی خود از حضور در مناطق مختلف کشور را ارائه گزارش میزان فرزندآوری عنوان کرد و گفت: انتظار ما از استان فارس با توجه به رشد پزشکی که در منطقه داریم بیشتر از بسیاری نقاط کشور است. امروز برای ۲۱ خانواده جشن گرفتیم، در حالی که در برخی مناطق محروم، تعداد فرزندان ۳ برابر استان فارس بوده است؛ بنابراین با توجه به پتانسیل منطقه، رشد علم پزشکی، تجهیزات کافی و حمایت فرمانده نیرو این انتظار وجود دارد که شاهد رشد چشمگیر فرزند آوری در آینده نزدیک باشیم. 
 
سلمانی همچنین از پرداخت مبلغ ۳ میلیون تومان به خانواده‌هایی که صاحب فرزند شده‌اند و مبلغ ۲ میلیون تومان به خانواده‌هایی که مسیر درمان را طی می‌کنند خبر داد و گفت: هدف اصلی ما، جامه عمل پوشاندن به فرمایشات ولی امر مسلمین در زمینه فرزندآوری است و باید تلاش همه جانبه در این خصوص انجام شود. 
 
فرمانده قرارگاه انصار و سپهر ارشد نظامی نزاجا در پایان با بیان اینکه امسال برای ۲۵۸ فرزند پرسنل نیروی زمینی ارتش جشن گرفته شده است، ابراز امیدواری کرد که در پایان سال جاری در استان فارس برای ۱۴۷ خانواده تحت درمان جشن فرزند آوری برپا شود. 
 
گفتنی است، در پایان این مراسم از خانواده‌های ارتشی استان فارس که اخیرا صاحب فرزند شده‌اند و همچین از متولیان طرح لبیک ۲۴ تقدیر شد. 
 
انتهای پیام/
نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار