اعتماد صهیونیست‌ها به ارتش رو به کاهش است

نظرسنجی موسسه تحقیقات امنیت داخلی رژیم صهیونیستی نشان داد که اعتماد صهیونیست‌ها به پیروزی ارتش این رژیم در جنگ در جبهه شمالی رو به کاهش است.
کد خبر: ۶۷۳۹۴۶
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۸:۳۵ - 20June 2024

به گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی بامداد پنج‌شنبه گزارش داد که در نظرسنجی جدید انجام شده در فلسطین اشغالی، ۱۵ درصد از صهیونیست‌ها به ترک این منطقه فکر می‌کنند.

کاهش اعتماد صهیونیست‌ها به ارتش

طبق این گزارش، نظرسنجی موسسه تحقیقات امنیت داخلی رژیم صهیونیستی نشان داد که اعتماد صهیونیست‌ها به پیروزی ارتش این رژیم در جنگ در جبهه شمالی رو به کاهش است.

این رسانه به نقل از این نظرسنجی گزارش داد: «فقط ۱۲ درصد از اسرائیلی‌ها معتقدند که اهداف جنگ در غزه به طور کامل محقق خواهد شد. ۳۶ درصد از اسرائیلی‌ها به تحقق کمی از اهداف جنگ باور داشته و ۱۰ درصد نیز معتقدند که هیچکدام از اهداف محقق نمی‌شود».

این افکارسنجی موسسه تحقیقات امنیت داخلی رژیم صهیونیستی همچنین نشان داد که فقط ۲۹ درصد صهیونیست‌ها آماده تشویق فرزندان خود به شرکت در نبردها بودند.

پیش از این نیز رسانه‌های صهیونیستی روز دوشنبه از خودکشی یکی دیگر از نظامیان این رژیم پس از بازگشت از جنگ در غزه خبر داده بودند.رژیم صهیونیستی از تاریخ ۷ اکتبر ۲۰۲۳ و از زمان آغاز حملات جنایتکارانه به نوار غزه، بیش از ۳۷ هزار فلسطینی را به شهادت رسانده و حداقل ۸۵ هزار نفر را نیز مجروح کرده است.

انتهای پیام/ 411

نظر شما
پربیننده ها