استاندار بوشهر:

مشارکت حداکثری مردم در انتخابات اهداف دشمنان را ناکام خواهد گذاشت

«محمدی زاده» گفت:انتخابات ریاست جمهوری بدون شک با مشارکت حداکثری مردم برگزار می‌شود و اهداف دشمنان ناکام خواهد شد.
کد خبر: ۶۷۳۹۶۰
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۵۴ - 20June 2024

مشارکت حداکثری مردم در انتخابات اهداف دشمنان را ناکام خواهد گذاشتبه گزارش دفاع پرس بوشهر «احمد محمدی زاده» استاندار بوشهر امروز در نشست شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر با تبریک اعیاد قربان و غدیر و گرامیداشت دهه امامت و ولایت اظهار داشت: هفته آینده ۴ مراسم عید غدیر خم، چهلمین روز شهادت «آیت‌الله رئیسی» و همراهان، انتخابات ریاست جمهوری و روز خانواده و تکریم بازنشستگان و برای هر کدام برنامه‌های ویژه‌ای تدوین شده است.

وی برگزاری جشن‌های عید غدیر در ۴۱ شهر استان بوشهر با مشارکت شهرداری‌ها را مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد: شهرداری‌های استان بوشهر باید ضمن آذین‌بندی شهرها و برپایی مراسم جشن غدیر باید در عرصه انتخابات و مشارکت حداکثری مردم نقش‌آفرینی کنند.

استاندار بوشهر با تأکید بر نقش مهم اتاق اصناف در فعال کردن کسبه در برپایی جشن‌های عید غدیر گفت: اصناف در برپایی جشن‌های غدیر و چهلمین روز شهادت آیت‌الله رئیسی و همراهان ایفای نقش کنند.

محمدی‌زاده با اشاره به نقش مهم ادارات تبلیغات اسلامی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، کانون‌های مساجد و قرآن در عرصه‌های عید امامت و ولایت و انتخابات ۸ تیر اضافه کرد: مساجد و اماکن مذهبی در عرصه‌های مختلف سیاسی اجتماعی و مذهبی نقش مهمی دارند که لازم است در عرصه انتخابات ریاست جمهوری در افزایش مشارکت مردم ایفای نقش کنند.

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان بوشهر در عرصه انتخابات پیش‌رو باید نقش‌آفرینی لازم داشته باشند خاطرنشان کرد: ستاد مشارکت انتخابات با همکاری آموزش و پرورش و شهرداری‌ها در ۴۱ شهر استان بوشهر با محوریت فرهنگیان، معلمان، دانش‌آموزان و اولیای آنان برای حضور حداکثری در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری فعال شود.

استاندار بوشهر نقش مهم شورای اطلاع‌رسانی در عرصه انتخابات را بسیار مهم دانست و تصریح کرد: کسانی که اهداف دشمن در فضای مجازی در راستای ناامیدی و حضور کم‌رنگ مردم در انتخابات ۸ تیر دنبال می‌کنند مورد رصد و شناسایی قرار می‌گیرند.

محمدی‌زاده با بیان اینکه دستگاه‌های مختلف فضای مجازی را رصد پایش می‌کنند تأکید کرد: اخلالگران امنیت روانی در فضای مجازی به ویژه در زمینه انتخابات ریاست جمهوری، شناسایی و به دستگاه قضا و دادستان‌های استان معرفی می‌شوند.

وی در ادامه با تشکر از اقدامات انجام شده برای حضور حداکثری مردم در انتخابات ۸ تیر ماه تصریح کرد: خدمات دستگاه‌های مختلف، گروه‌ها و جریانات فرهنگی و سیاسی برای افزایش حضور در انتخابات ریاست جمهوری درخور تحسین است.

استاندار بوشهر برگزاری چهلمین روز شهادت آیت‌الله رئیسی و همراهان در نقاط استان را مورد تأکید قرار داد و افزود: انتخابات ریاست جمهوری بدون شک با مشارکت حداکثری مردم برگزار می‌شود و اهداف دشمنان ناکام خواهد شد.

محمدی‌زاده رئیس جمهور منتخب در انتخابات ۸ تیر ماه را ادامه دهنده راه شهید آیت‌الله رئیسی دانست و بیان کرد: صدا و سیمای استان بوشهر نسبت به راه‌اندازی تریبون آزاد اقدام کند.

وی با گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان از همه دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر درخواست کرد ضمن برپایی جشن ویژه خانواده‌ها نسبت به تجلیل و تکریم بازنشستگان ادارات خود اقدام کنند.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها