فرمانده قرارگاه منطقه‌ای و ارشد آجا در جنوب غرب کشور:

رئیس‌جمهور آینده باید بتواند مسیر شهید رئیسی را با همان اخلاص ادامه دهد

امیر بیدادی گفت: کشور با مجاهدت‌های خالصانه رئیس جمهور شهید در تلاش برای رسیدن به قله بود که این مأموریت ناتمام ماند و رئیس جمهور بعدی باید بتواند این مسیر را با همان اخلاص ادامه دهد.
کد خبر: ۶۷۳۹۷۵
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۰۵ - 20June 2024

رئیس جمهور بعدی باید بتواند مسیر شهید رئیسی را با همان اخلاص ادامه دهدبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از خوزستان، امیر سرتیپ ستاد «حمزه بیدادی» فرمانده قرارگاه منطقه‌ای و ارشد آجا در جنوب غرب کشور امروز در جمع خانواده‌های کارکنان ارتش به تشریح فضای کنونی انتخابات پرداخت و اظهار داشت: نیروی زمینی محوری ارتش جمهوری اسلامی ایران در خصوص حضور پرشور کارکنان و خانواده‌های آنان در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تبیین لازم را به عمل آورده است. 

وی افزود: ما اهمیت انتخابات را در این برهه حساس درک کرده و به‌عنوان سربازان ولایت می‌بایست اهتمام کامل برای حضور حداکثری و تشویق دیگران برای حضور پرشور در این عرصه داشته باشیم.

امیر بیدادی گفت: کشور با مجاهدت‌های خالصانه رئیس جمهور شهید در تلاش برای رسیدن به قله بود که این ماموریت ناتمام ماند و رئیس جمهور بعدی باید بتواند این مسیر را با همان اخلاص ادامه دهد.

 فرمانده قرارگاه منطقه‌ای و ارشد آجا در جنوب غرب کشور یادآور شد: در همین راستا قرارگاه منطقه جنوب غرب کشور جلسات آگاه‌سازی برای پرسنل و خانواده‌های محترم‌شان با همکاری عقیدتی سیاسی برگزار کرده و ان‌شالله در روز ۸ تیر ماه با حضور پرشور به پای صندوق‌های رای خواهیم آمد تا به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی، لبیکی دیگر گفته باشیم.

وی افزود: ما با تمام امکانات به کمک مسئولین استانی خواهیم آمد و همچنین برابر سنوات گذشته از هوانیروز ارتش برای حمل صندوق‌های رای در مناطق صعب‌العبور استفاده خواهیم کرد.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها