معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس:

۳ میلیون و ۷۰۶ نفر در فارس واجد شرکت در انتخابات هستند

«قزلسفلی» گفت: در استان فارس ۳ میلیون و ۷۰۶ هزار نفر واجد شرکت در انتخابات هستند که از این تعداد ۲۱۱ هزار نفر نیز رای اولی هستند.
کد خبر: ۶۷۴۰۶۶
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۱۷ - 20June 2024
۳ میلیون و ۷۰۶ نفر در فارس واجد شرکت در انتخابات هستندبه گزارش دفاع‌پرس از فارس، «اسماعیل قزلسفلی» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس امروز، ۳۱ خرداد در نشست با رسانه ملی فارس با بیان اینکه کشور در دوران شهید آیت‌الله رئیسی در مسیر پیشرفت قرار گرفت و علت آن هم انطباق واقعی آن شهید با ولایت بود، افزود: شهید آیت‌الله رئیسی هم در حرف و هم عمل ولایتمدار بود و کاری که هیچ یک از روسای جمهوری سابق انجام ندادند را انجام داد.
 
وی ادامه داد: امیدواریم مردم در بین ۶ نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بتوانند ولایی‌ترین و منطبق‌ترین فرد را تشخیص داده و به او رای دهند.
 
قزلسفلی اظهار کرد: ما در مقطع امروز به رئیس جمهوری نیاز داریم که در مسیر رسیدن به تمدن نوین اسلامی و زمینه‌سازی برای حکومت حضرت ولیعصر (عج) از خودش بگذرد و خود را فدای نظام، ولایت و مردم کند و این شاخص‌های مهمی است که امیدواریم مردم به خوبی تشخیص دهند.
 
رئیس ستاد انتخابات فارس گفت: در انتخابات هشتم تیرماه، از مجموع جمعیت بیش از ۵ میلیون و ۲۱ هزار نفری این استان، ۳ میلیون و ۷۰۶ هزار نفر واجد شرکت در انتخابات هستند که از این تعداد ۲۱۱ هزار نفر نیز رای اولی هستند.
 
وی بیان کرد: ستاد انتخابات استان فارس نیز با ۸ کمیته تشکیل شده و ۳۷ ستاد انتخابات شهرستانی نیز شکل گرفته است.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس ادامه داد: تاکنون ۳ هزار و ۵۱۷ شعبه ثابت و سیار شهری و روستایی در فارس پیش‌بینی شده و بیش از ۹۴ هزار نفر نیز دست‌اندرکار اجرا و برگزاری انتخابات خواهند بود.
 
انتهای پیام/
نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار