سردار قاآنی:

شهید امیرعبداللهیان صدای رسای مقاومت بود

فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: درحالی که همه تلاش می‌کردند تا صدای مقاومت را کسی نتواند به جهان منتقل کند، امیرعبداللهیان عزیز صدای رسای مقاومت بود.
کد خبر: ۶۷۵۱۴۳
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۴ - 27June 2024

به گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار «اسماعیل قاآنی» فرمانده نیروی قدس سپاه صبح امروز (پنج‌شنبه) در اربعین شهید «حسین امیرعبداللهیان» وزیر امور خارجه فقید کشورمان در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) اظهار داشت: شهید امیرعبداللهیان خستگی‌ناپذیر و دلاور، شب و روز نمی‌شناخت و هر روز عرصه جدیدی را برای پیشرفت کار و دفاع از مقاومت باز می‌کرد.

شهید امیرعبداللهیان صدای رسای مقاومت بود

سردار قاآنی افزود: درحالی که همه تلاش می‌کردند تا صدای مقاومت را کسی نتواند به جهان منتقل کند، اما بچه‌های مقاومت در میدان به زیباترین شکل دفاع شرافتمندانه می‌کردند، اما کسی بود که صدای آن‌ها را در عرصه‌های بین‌الملی می‌رساند و او امیرعبداللهیان عزیز بود که صدای رسای مقاومت بود.

فرمانده نیروی قدس سپاه در ادامه گفت: شهید امیرعبداللهیان در کنار تمام سفرهای شبانه روزی در این دوره که همه تلاش می‌کردند مقاومت را منزوی کنند، سه بار از سوی شورای امنیت سازمان ملل دعوت شد و در بالاترین کرسی بین‌المللی با صدای رسا حرف مقاومت را رساند.

سردار قاآنی تصریح کرد: این شهید عزیز در آخرین صحبت خود متنی را خواند که زیباترین متن در بیان حقانیت مقاومت و دفاع از این پروژه ارزشمند بود.

وی ادامه داد: بیان و عمل شهید رئیسی و مرد میدان اقدامات روابط بین‌المللی شهید امیرعبداللهیان اثبات کرد که نه‌تنها اگر آمریکا در مقابل ما بایستد بازهم می‌توان خیلی کارها را انجام داد بلکه می‌توان با قدرت‌های بزرگ نیز هماوردی کرد.

سردار قاآنی ادامه داد: این اقدامات که در عرصه بین‌الملل می‌بینید، زحمات وزیر شهید است و بسیار اثرگذار بود و توانست اقتدار نظام اسلامی را در مقابل اسرائیل کودک‌کش و آمریکای جنایتکار حفظ کند.

وی تصریح کرد: امروز در آستانه انتخاب رئیس جمهور هستید و قصد دارید کسی را انتخاب کنید که در استمرار راه شهید رئیسی، این مردم قهرمان در صحنه استمرار و عمل، استمرار راه ایشان باشد. آنچه شهید رئیسی و شهید امیرعبداللهیان را بزرگ کرد و امروز افتخار انقلاب اسلامی است، باید مورد توجه قرار بگیرد.

سردار قاآنی تاکید کرد: این مردان با آمریکا می‌جنگیدند و اثبات کردند که بدون اتکا به آمریکا می‌شود کارها را پیش برد، در صورتی که وقتی از موضع اقتدار و قدرت حرف بزنید، حتی آمریکا را به کرنش وا می‌دارند.

فرمانده نیروی قدس سپاه در پایان خاطرنشان کرد: شهید امیرعبداللهیان در این دو دهه که برجستگی بیشتری پیدا کرد، هر کجا بود از نظام اسلامی دفاع می‌کرد و در هرکجا بود ارتباطش را با شهید سلیمانی مستمر و محکم حفظ کرده بود و برای پیشبرد اهداف همراهی می‌کرد.

انتهای پیام/ 411

نظر شما
پربیننده ها