امام جمعه دامغان:

حضور حداکثری مردم نشان دهنده اقتدار نظام اسلامی است

حجت الاسلام «رستمیان» گفت: امروز دنیا به کشورمان و مردم ما و این انتخابات نگاه ویژه ای دارد حضور حداکثری مردم نشان دهنده اقتدار نظام اسلامی است لذا توصیه ما به مردم این است که مشارکت حداکثری را مد نظر قرار دهند.
کد خبر: ۶۷۵۳۵۵
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۸ - 28June 2024

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از سمنان، حجت الاسلام «محمدحسن رستمیان» امام جمعه دامغان صبح آدینه پس از انداختن رأی خود در صندوق شعبه رأی گیری حسینیه اعظم حضرت ابوالفضل (ع) دامغان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حاکمیت ایران اسلامی حاکمیت مردم است و لذا انتخابات و مشارکت در آن در نظام جمهوری اسلامی ایران دارای اهمیت بسیاری خواهد بود

وی افزود: در نظام مردم سالار ایران اسلامی، مردم خودشان انتخاب کننده سرنوشت شأن هستند لذا حضور حداکثری نشان دهنده مقبولیت نظام نزد مردم است.

امام جمعه دامغان همچنین بیان کرد: امروز دنیا به کشورمان و مردم ما و این انتخابات نگاه ویژه ای دارد حضور حداکثری مردم نشان دهنده اقتدار نظام اسلامی است لذا توصیه ما به مردم این است که مشارکت حداکثری را مد نظر قرار دهند.

رستمیان در ادامه با بیان اینکه مردم ما بدون تردید در انتخابات شرکت کرده و به فرد اصلح رأی دهند، تاکید کرد: امیدواریم که مردم با رأی دادن به فرد اصلح که از دید آنها عملکرد بهتری داشته و توانسته در تبلیغات خود، برنامه‌ها و نظراتش را بیان کند، موجبات خیر را بازهم برای ایران اسلامی فراهم سازند.

انتهای  پیام/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار