رئیس ستاد انتخابات فارس:

مشارکت مردم فارس در انتخابات نسبت به گذشته افزایش یافت

رئیس ستاد انتخابات فارس با اشاره به حضور گسترده مردم در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد: تاکنون شاهد افزایش ۲۰ تا ۲۵ درصدی میزان مشارکت در این دوره از انتخابات نسبت به انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ و مجلس ۱۴۰۲ هستیم.
کد خبر: ۶۷۵۵۰۲
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۱ - 28June 2024
مشارکت فارسی‌ها در انتخابات ریاست جمهوری بیش از ۲۰ تا ۲۵ درصدی نسبت به گذشته افزایش یافتبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از فارس، «اسماعیل قزلسفلی» رئیس ستاد انتخابات فارس امروز، ۸ تیرماه در حاشیه انداختن رأی خود در شعبه حافظیه شیراز، مشارکت در انتخابات در استان فارس را بالا اعلام کرد و اظهار داشت: با تلاش‌های همکاران ما در بخش‌های مختلف اجرا، نظارت، بازرسی و امنیت که از ساعت ۶ صبح در شعب اخذ رأی حضور پیدا کرده بودند، ۱۰۰ درصد شعب اخذ رأی انتخابات ریاست جمهوری در سراسر استان فارس رأس ساعت ۸ صبح فعال و آماده اخذ آرا از مردم بود.
 
وی با بیان اینکه در این دوره ۹۴ هزار نفر دست‌اندرکار برگزاری انتخابات در بخش‌های مختلف اجرا، نظارت، بازرسی و امنیت هستند، افزود: طبق گزارش‌هایی که از سراسر استان دریافت کردیم میزان مشارکت به تناسب انتخابات مجلس و ریاست جمهوری گذشته تا ساعت ۱۰ صبح امروز حاکی از افزایش بیش از ۲۰ تا ۲۵ درصدی بوده است.
 
قزلسفلی با یادآوری اینکه قیاس نسبت به انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ و انتخابات مجلس ۱۴۰۲ انجام شده است، گفت: علی‌رغم اینکه فارس استان کشاورزی است و مردم آن این روز‌ها درگیر امور کشاورزی هستند ولی رأی خود را به بعدازظهر موکول نکرده و از همان ابتدای صبح در شعب اخذ رأی حضور پیدا کردند و با شور و شوق خاصی مردم در تعیین سرنوشت کشور خود مشارکت می‌کنند.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس تأکید کرد: تاکنون هیچ گزارشی از قطعی خطوط ارتباطی یا انرژی برق در شعب اخذ رأی نداشتیم و ارتباطات کاملاً برخط برای سامانه‌های احراز هویت ما برقرار است.
 
این مقام مسئول در پایان سخنان خود بیان کرد: تاکنون از شعب سیار، ثابت، روستایی و شهری هیچ گزارش مبنی بر اینکه نقصی به وجود آمده است، نداشتیم و انتخابات با سرعت در استان فارس در حال انجام است.
 
انتهای پیام/
نظر شما
پربیننده ها