استاندار هرمزگان:

مردم یکی از روزهای بزرگ تاریخ ایران را رقم خواهند زد

«دوستی» بیان اینکه امروز مردم با حضور پرشور خود در انتخابات یکی از روزهای بزرگ تاریخ ایران را رقم خواهند زد، گفت: مردم این روز مبارک را رقم خواهند زد و این حضور نشانه مشخصی است که اهمیت انتخابات را بدانیم.
کد خبر: ۶۷۵۵۵۲
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۸:۳۶ - 28June 2024

به گزارش دفاع‌پرس از هرمزگان،«مهدی دوستی» استاندار هرمزگان با حضور در شعب اخذ رای چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری به خبرنگاران، اظهار داشت: حضرت آقا در دقایق ابتدایی آغاز فرآیند رای گیری جملاتی فرمودند که نقشه راه ما است و آن هم اینکه دوام، قوام، عزت و آبروی ما در جهان را منوط به حضور در انتخابات دانستند.

وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) در آغاز دفاع مقدس فرمودند که "جنگ جنگ است و عزت و آبروی ما در گرو این جنگ"، افزود: اگر این سخنان را با سخنان امروز رهبری قیاس کنیم در می‌یابیم که گره زدن عزت ما یک روز در دفاع از کشور و امروز به حضور مردم در انتخابات نشان از اهمیت حضور مردم در انتخابات به اندازه اهمیت حضور مردم در جنگ تحمیلی است.

دوستی با بیان اینکه به برکت حضور مردم یکی از روزهای بزرگ تاریخ ایران رقم خواهد خورد، خاطرنشان کرد: این نشانه مشخصی است که اهمیت انتخابات را بدانیم. مردم این روز مبارک را رقم خواهند زد.

وی با اشاره به فرمایشات امامین انقلاب گفت: امروز رای دادن و حضور ما در انتخابات مصداق همان مقابله جنگ تحمیلی است. مردم با حضور در انتخابات در برابر دشمن ایستادگی خواهند کرد.

استاندار هرمزگان بیان کرد: امیدوارم این انتخابات برای همه مردم مبارک باشد و مردم حضور پرشوری در انتخابات داشته باشند.

استاندار هرمزگان پس از حضور در جمع خبرنگاران رای خود را به صندوق انداخت.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها