فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان:

مشارکت حداکثری در انتخابات تشکیل دولتی توانمند را به دنبال دارد

سردار «سالاری» روز انتخابات ریاست جمهوری ایران را به تعبیر رهبرمعظم انقلاب، لیله القدر سیاسی این انقلاب دانست و گفت: مشارکت حداکثری در این حماسه سیاسی، دولتی مقتدر و توانمند را تشکیل می‌دهد.
کد خبر: ۶۷۵۵۷۳
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۳ - ۲۰:۲۱ - 28June 2024

به گزارش دفاع‌پرس از هرمزگان، سردار «اباذر سالاری» امروز جمعه همزمان با آغاز انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری پس از انداختن رای خود در مسجد قدس بندرعباس، اظهار داشت: مفتتخر به این هستیم که مردم استان هرمزگان در تمامی این چهار دهه از انقلاب، در کنار هم و با حفظ انسجام، حضور منسجم و پررنگی را در همه انتخابات‌ها رقم زدند؛ در این انتخابات هم که یک انتخابات زودهنگامی به جهت شهادت شهید والامقام آیت الله رییسی، رییس جمهور محبوب و مردمی کشورمان بود، به لطف الهی با حضور گسترده مردم عزیزمان شاهد یک حماسه بزرگی هستیم.

وی افزود: حماسه‌ای که می‌تواند تکمیل کننده بدرقه شهیدان عزیزمان باشد، و ملت ایران به لطف الهی بتوانند با مشارکت حداکثری و با ظرفیت افزایی برای نظام و انقلاب، زمینه‌ای فراهم کنند که یک انتخابات پرشور و پرحرارتی را در ایران اسلامی شاهد باشیم.

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان اظهار کرد: امیدواریم در کنار این حماسه بزرگ، با انتخاب اصلح با افرادی که بتوانند راه و مسیر شهید رییسی بزرگوار را با توکل بر خداوند دنبال کنند که همان خدمت رسانی به مردم ایران اسلامی است، دست یابیم.

وی ابزار کرد: امروز توفیقی است که سپاه و بسیج هم در کنار آحاد مردم و در حوزه مشارکت افزایی و تکمیل و تقویت امنیت در کنار نیروهای مقتدر نیروی انتظامی حضور دارند؛ و امیدواریم یک حماسه بزرگ و یک انتخابات پرشوری را در ایران اسلامی و استان هرمزگان شاهد باشیم.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار