رئیس کل دادگستری مازندران تأکید کرد؛

لزوم برخورد قاطع با فساد برای تامین امنیت

«پوریانی» در دیدار فرماندهی انتظامی استان مازندران بر لزوم مبارزه با هرگونه فساد و همچنین حفظ حقوق شهروندی افراد در جامعه تاکید کرد.
کد خبر: ۶۷۵۹۲۲
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۴۰۳ - ۲۳:۳۲ - 30June 2024

لزوم برخورد قاطع با فساد برای تامین امنیتبه گزارش دفاع‌پرس از مازندران، «عباس پوریانی» رئیس کل دادگستری مازندران امروز در دیدار سردار «حسن مفخمی شهرستانی» فرمانده انتظامی استان، با تاکید بر لزوم مبارزه با هرگونه فساد در جامعه اظهار داشت: در این راستا با متخلفین، بدون اغماض برخورد قاطع و قانونی خواهد شد.

رئیس کل دادگستری مازندران، توجه به امر پیشگیری را در مقابله با فساد مهم و تاثیرگذار دانست و افزود: مبارزه با فساد، تامین امنیت در جامعه را به دنبال خواهد داشت.

پوریانی در ادامه به وضعیت پارکینگ‌های توقیفی استان نیز اشاره کرد و ادامه داد: در این خصوص اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته و تعیین تکلیف کامل وسایل نقلیه موجود با تعامل و همراهی نیروی انتظامی استان در اسرع وقت، در دستور کار جدی دادگستری مازندران قرار دارد.

رئیس کل دادگستری مازندران همچنین اهمیت موضوع حفظ حقوق شهروندی مردم را طبق قانون مورد تاکید قرار داد و گفت: این مهم باید مورد توجه و دقت ویژه قرار گیرد. 

سردار مفخمی شهرستانی نیز در این دیدار به مواردی مانند حفظ امنیت مردم، مقابله با اشرار و تعیین تکلیف پارکینگ‌های توقیفی وسایل نقلیه اشاره کرد.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها