عملیات پهپادی جدید مقاومت عراق در بندر ایلات

مقاومت عراق عملیات پهپادی جدیدی را علیه اهداف حیاتی در بندر صهیونیستی ایلات انجام داد.
کد خبر: ۶۷۵۹۶۷
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۴ - 01July 2024

به گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس به نقل از پایگاه خبری المیادین، مقاومت اسلامی عراق اعلام کرد که عملیات جدیدی را با استفاده از پهپاد‌های خود ضد یک هدف حیاتی رژیم صهیونیستی در منطقه ایلات واقع در جنوب اراضی اشغالی فلسطین انجام داده است.

عملیات پهپادی جدید مقاومت عراق در بندر ایلات

بر اساس اعلام مقاومت اسلامی عراق، این عملیات در حمایت از اهالی غزه و واکنش به جنایت‌های اشغالگران صهیونیست ضد فلسطینیان و کشتار زنان و کودکان و افراد سالخورده صورت می‌گیرد. این بیانیه هشدار داده که عملیات ضد صهیونیستی مقاومت عراق همچنان ادامه پیدا خواهد کرد.

گروه‌های عراقی همچنین تصاویری از لحظه شلیک پهپاد‌های خود برای حمله به اهداف حیاتی صهیونیست‌ها در ایلات که به ماهیت آن اشاره‌ای نشده، منتشر کرده‌اند.

مقاومت عراق جمعه گذشته نیز در عملیاتی مشترک با نیرو‌های مسلح یمن عملیات نظامی و پهپادی را علیه بندر ایلات انجام داده و کشتی نفتکش «والر» را در دریای مدیترانه هدف قرار دادند. این کشتی در حال عزیمت به بندر اشغالی حیفا بود.

شورای هماهنگی مقاومت عراق دیشب همچنین با صدور بیانیه‌ای از حزب الله لبنان در برابر لفاظی‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی حمایت کرد.

در این بیانیه آمده است: اگر رژیم صهیونیستی به تهدیدات خود علیه لبنان عمل کند، ما نیز بیکار نخواهیم نشست و پایگاه‌های آمریکا در عراق و منطقه به اهداف مشروع ما تبدیل خواهد شد.

در ادامه این بیانیه با اشاره به نسل کشی فلسطینیان در غزه، تاکید شده است: کشور‌های عربی باید مواضع قاطعی در برابر سازش با صهیونیست‌ها اتخاذ کنند. خط لوله نفت العقبه – بصره با هدف عادی سازی روابط میان بغداد و تل آویو طراحی شده است.

انتهای پیام/ ۱۳۴

نظر شما
پربیننده ها