فرماندار اهواز:

مردم با حضور مجدد پای صندوق‌های رای کار بزرگ ناتمام خود را تمام کنند

موالی‌زاده گفت: امیدواریم باز هم برگ زرینی در افتخارات کشور داشته باشیم و به جهانیان ثابت کنیم کشوری دارای دموکراسی و مردم‌سالاری دینی هستیم.
کد خبر: ۶۷۶۰۱۳
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۱ - 01July 2024

مردم با حضور مجدد پای صندوق‌های رای کار بزرگ ناتمام خود را تمام کنندبه گزارش دفاعپرس از خوزستان، «سید احمد موالی‌زاده» فرماندار اهواز امروز در گفت‌وگویی رسانه‌ای اظهار داشت: از حضور حماسی مردم خوزستان به ویژه شهروندان اهوازی در مرحله نخست انتخابات، با وجود این شرایط گرمای هوا تشکر می‌کنم.

وی با اشاره به برگزاری مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری در روز جمعه ۱۵ تیرماه افزود: از مردم می‌خواهیم با حضور مجدد پای صندوق‌های رای در مرحله دوم انتخابات، کار بزرگ ناتمام خود را تمام کنند و سرنوشت مردم‌سالاری دینی را رقم بزنند. امیدواریم باز هم برگ زرینی در افتخارات کشور داشته باشیم و به جهانیان ثابت کنیم کشوری دارای دموکراسی و مردم‌سالاری دینی هستیم.

فرماندار اهواز گفت: میزان مشارکت مردم در مرحله نخست نسبت به دوره مجلس شورای اسلامی افزایش داشت. با این حال بعد از ساعت ۱۹ که دمای هوا کاهش یافت برخی شعب اخذ رای به اندازه‌ای شلوغ بودند که مجبور شدیم از صندوق‌های سیار هم برای رای‌گیری استفاده کنیم.

موالی‌زاده تصریح کرد: ایستادن مردم در صف برای انداختن رای خود در صندوق نشان می‌دهد مردم ما به کشور و مشارکت سیاسی برای تعیین سرنوشت‌شان علاقه‌مند هستند هر چند شرایط جغرافیایی هم در این زمینه دخیل است.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها